Sicili bozuk olduğu için kredi kullanamayanlar buraya! Bu bankalar sicilinize bakmadan kredi veriyor!

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Hayat şartları günden güne zorlaşıyor. Nakit ihtiyaçlarını gidermek bile büyük bir sorun haline geliyor. Zorlaşan şartlara bir de pandemi koşulları eklenince her şey daha zor hale geliyor, nakit ihtiyaçları artıyor. Pandemi sebebiyle iş yerleri kapanınca birçok insan işsiz ve parasız kalmanın zorluklarını yaşıyor. Ödenemeyen krediler veya kredi kartı borçları yüzünden bankalardan yeni bir kredi almak zorlaşıyor. Ancak bu bankalar halka yardım elini uzatıyor ve sicile bakmaksızın anında kredi veriyor!

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi

yapı kredi borç tr

Yapı Kredi, %2,19'dan başlayan faiz ve 36 aya varan vade imkanıyla nakit ihtiyaçlarınıza ilaç gibi gelecek bir kredi sunuyor. Üstelik siciliniz bozuk olsa da bu krediden faydalanmanıza imkan sağlayarak size rahat bir nefes aldırıyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisinin faiz oranları vadeye göre %2,19-%236 ve %2,41 arasında değişiklik gösteriyor. Vade süresi uzadıkça, faiz oranı düşüyor.

Yapı kredi, 50 bin TL'ye kadar olan krediler için 36 ay, 50 bin TL üzeri krediler içinse 24ay vade imkanı sunuyor. Bu krediye, şubeye gitmeye gerek kalmadan, internet bankacılığı, mobil uygulama, atmler ve telefon bankacılığı ile başvurulabiliyor. Ön onay esnasında hiçbir belge veya kefil istenmiyor. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatıyor.

TEB İhtiyaç Kredisi

teb 17

Türk Ekonomi Bankası (TEB) de nakite ihtiyaç duyduğunuz an size yardım eli uzatan bankaların başında yer alıyor. Siciliniz pek parlak olmasa da kullanabileceğiniz TEB İhtiyaç kredisinin faiz oranı %1,59 olarak belirleniyor. 50 bin TL'ye kadar olan kredi kullanımları için azami 36 ay, 50 bin TL'yi aşan kredi kullanımları içinse maksimum 24 ay vade süresi sunuluyor.

TEB ihtiyaç kredisine tüm TEB şubelerinden, internet bankacılığından ya da mobil uygulama üzerinden başvurulabiliyor. Krediniz hemen değerlendirmeye alınıyor ve onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor. &1,59 faiz oranı ve 36 ay vade ile TEB'den kullanacağınız ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 1932,78 TL oluyor.

Halkbank İhtiyaç Kredisi

HALKBANK1

Nakit ihtiyaçlarınıza bir çözüm de Türkiye'nin bankası Halkbank'tan geliyor. Halkbank, % 1,63'ten başlayan faiz oranı ve 36 ayı bulan vade süreleri ile benzersiz bir kredi sunuyor. Halkbank ihtiyaç kredisini tahsis ücreti ödeyerek kullandığınız taktirde faiz oranı %1,63, tahsis ücreti ödemeden kullandığınız koşulda ise %1,68 olarak değişiyor. Vade süresini ise yalnızca kullanılan kredi tutarı etkiliyor.

Halkbank'tan alacağınız 50 bin TL'ye kadar krediler için vade süresi 36 ay, 50 bin TL üzeri krediler içinse 24 ay oluyor. Halkbank ihtiyaç kredisine sicili bozuk olanlar da başvurabiliyor. Başvuru için şubeye gitme şartı aranmıyor, internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden de kredi başvurusu yapılabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesaba yatıyor.