Sicili bozuk olanlar yaşadı: Bu bankalar kredi notunu göz önünde bulundurmadan kredi veriyor, başvuran herkesin anında hesabına yatıyor!

Nakit ihtiyaçlarımızda ilk başvurduğumuz adres bankalar oluyor. Bankalar kredi ve kredi kartı ürünleri sayesinde aniden ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarımıza efektif çözümler sunuyor. Ödemeleri sorunsuz yaptığımız taktirde her geçen gün kredi puanımız yükseliyor. Ödemelerde aksama olması durumunda ise kredi notumuzun düşmesine ek olarak, kredi kayıt bürosu bizleri kara listeye alıyor.

Kara listeye giren kişiler kredi çekmekte ve kredi kartı almakta zorlanıyor. Hatta zaman zaman bu ürünleri kullanmak, sicili bozuk olanlar için imkansız hale gelebiliyor. Hal böyle olunca da kredi notu düşük ya da kara listeye alınmış olan kişiler, nakit ihtiyaçlarını gidermenin yollarını arıyor. Ancak sicili bozuk olanları sevindirecek haber bu bankalardan geliyor: Fibabanka, Odeabank ve Alternatif Bank, kara listede olanlara bile kredi veriyor.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi

FİBABANKA

Kredi sicili kötü olanların nakit ihtiyaçlarına el uzatan bankaların başında Fibabanka geliyor. Fibabanka, %1,48 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle son derece avantajlı bir ihtiyaç kredisi sunuyor. Bu koşullarda Fibabanka'dan çekeceğiniz 50 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 69.536,60 TL, aylık taksitleri ise 1.931,57 TL oluyor.

Fibabanka 50 bin TL ve altındaki kredi kullanımlarında en fazla 36 ay, 50 bin TL üzerindeki kredi kullanımlarında ise en fazla 24 ay vade süresi sunuyor. Fibabanka ihtiyaç kredisine tüm Fibabanka şubelerinden, mobil bankacılık uygulamasından, internet bankacılığından ve telefon bankacılığından başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Odeabank-2

Sicili bozuk da olsa nakit sıkışanlara bir destek de Odeabank'tan geliyor. Odeabank, %2,02 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle oldukça uygun bir kredi fırsatı sunuyor. 50 bin TL ve altındaki kredi kullanımları için en fazla 36 ay vade imkanı sunan Odeabank, 50 bin TL üzeri tutarlarda bu süreyi 24 ay olarak sınırlandırıyor.

%2,02 faiz oranı ve 36 ay vadeyle Odeabank'tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 75.516,51 TL ve aylık taksitler 2.097,68 TL oluyor. Odeabank ihtiyaç kredisine tüm Odeabank şubelerinden başvurulabiliyor. Başvuru esnasında kimlik, kişinin adına düzenlenmiş bir elektrik, su veya doğal gaz faturası ve de gelir belgesi ibraz etmek gerekiyor.

Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi

alternatifbank

Sicili bozuk olanları sevindirecek bir kredi haberi de Alternatif Bank'tan geliyor. Alternatif Bank da herhangi bir belge istemeden ve kredi sicilini göz önünde bulundurmadan anında kredi veriyor. Alternatif Bank'ın %1,79 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle Alternatif Bank'tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödemesi 72.308,48 TL ve aylık taksit tutarı 2.008,57 TL oluyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Alternatif Bank tarafından sunulan bu avantajlı ihtiyaç kredisine tüm Alternatif Bank şubelerinden, mobil bankacılık üzerinden ve internet bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.