PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizi de etkileyen Pandemi süreci, ekonomide ciddi zararlara yol açtı. Ekonomik tablodaki olumsuz grafik doğal olarak her vatandaşı da fazlasıyla etkiliyor. Ekonomik açıdan böylesine zorlu bir dönemde ortaya çıkan acil ihtiyaçları karşılayabilmek mümkün olmuyor. Özellikle birikim yoksa acil ihtiyaçları karşılayabilmek için bankalara rağbet gösteriliyor. Türkiye İş Bankası tarafından sunulan taksitli nakit avans kampanyası ise bu zorlu dönemde acil ihtiyaçlar için rahat bir nefes aldırıyor.

Uygun Geri Ödemeli Taksitli Nakit Avans

İş Bankası’nın Maximum kredi kartı müşterileri kampanya kapsamında bulunuyor. Maximum taksitli nakit avans kampanyası kapsamında acil nakit ihtiyaçlarınızı cazip koşullarda karşılayabilirsiniz. Üstelik 12 aya varan vade imkanıyla çok daha uygun geri ödeme koşullarından da faydalanabiliyorsunuz.  Taksitli nakit avans kullandığınızda geri ödeme planını bütçenize uygun şekilde düzenleyebilirsiniz. Geri ödeme için 5 aydan 12 aya kadar uzanan vade seçeneklerini seçebilirsiniz.

İş Bankası taksitli nakit avans kredisinde 12 aya varan vade imkanıyla yalnızda %1.80 faiz oranından faydalanabilirsiniz. Taksitli nakit avans işlemlerinde 30.000 TL üst limit uygulanıyor. Taksitli nakit avans kampanyasında “İş’te Üniversiteli kredi kartı”, “Aidatsız İş’te Üniversiteli kredi kartı”, “Ticari kredi kartı” ve “Bayi kartları” kapsamda bulunmuyor. İş Bankası taksitli nakit avans başvurunuzda geri ödeme planına ilişkin tüm detayları görebilir. Böylelikle aylık taksit tutarlarını önceden görerek, kendiniz için en uygun olan taksit tutarına denk gelecek vade seçimini de gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

İş Bankası’nın taksitli avans kampanyasından ihtiyaç duyduğunuz her an faydalanabilirsiniz. 7 gün 24 saat Türkiye İş Bankası hizmet kanalları üzerinden Maximum kartınızdaki limitiniz doğrultusunda taksitli nakit avans çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Taksitli nakit avans kullanımını;

  • Bankamatik,
  • İş Bankası İnternet Şubesi,
  • İşCep,
  • Maximum Mobil,
  • İş Bankası şubeleri,
  • İş Bankası Çağrı Merkezi,

Üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Taksitli nakit avans başvurunuz anında onaylanır. İşlemi internet bankacılığından veya mobil bankacılıktan gerçekleştirdiyseniz “Vadesiz TL” hesabınıza tutar aktarır. Bankamatik kanalından yapacağınız başvurularınızda nakit olarak alabilirsiniz.