2022 yılında bankalara borçlu sayısı katlanarak artmaya devam ediyor. Bankadan kredi çeken ve artan hayat pahalılığıyla birlikte ödemekte zorluk yaşayan tüketicinin yardımına yine bankalar yetişiyor. Bazı bankalar 2022 yılında farklı bankada borcu olanlara düşük faizle borcunu kapatabilme imkanı sunuyor. QNB Finansbank, ING Bank ve İş Bankası farklı bankadaki kredi borcunu taşıyanlara yeniden taksitlendirme imkanı sağlıyor. Böylelikle gecikmede olan banka borçları 36 aya varan vadeyle düşük faiz oranlarından yeniden yapılandırılabiliyor. İşte QNB Finansbank, ING Bank ve İş Bankası borç transfer kredisi şartları ve başvuru yöntemleri!

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

QNB Finansbank Borçları Birleştiren Kredi

QNB Finansbank, 2022 yılında gecikmede olan diğer banka borçlarından kurtulmak isteyenlere borç transfer kredisi sunuyor. Üstelik QNB Finansbank, farklı bankalardaki kredi borcu/borçlarını birleştirme ve hatta yeniden taksitlendirme imkanı sunuyor.

QNB Finansbank borç transferi kredisi 36 aya varan vadeyle sunuluyor. Ayrıca 2022’ye özel %2.44 faiz oranı üzerinden 36 aya kadar taksitlendirme imkanı sağlıyor. QNB Finansbank borç transferi başvurusu için banka şubesine şahsen başvuruda bulunulması gerekiyor. Buna göre diğer bankalardaki 30.000 TL limitli ihtiyaç kredisini taşıyanlara %2.24 faiz oranı üzerinden 36 ay vade imkanı sunuluyor. Böylelikle ayda sadece 1.333.42 TL taksit ödemesi ve borcun gecikmeden çıkması imkanından yararlanılabiliyor.

ING Bank’tan %1.59 Faizli Borç Transfer Kredisi

ING Bank, diğer bankalardaki borçlarını gecikmeden çıkartmak ve daha uygun ödeme koşullarıyla yeniden taksitlendirmek isteyenlere borç transfer kredisi sunuyor. Üstelik ING borç transfer kredisi %1.59’dan başlayan faiz oranlarıyla sunuluyor. Ayrıca ING’nin “Turuncu Ekstra” programına katılarak, kampanya koşullarını yerine getirenler borç transfer kredisi faiz oranını sıfırlayabiliyor. Başvuru için ING şubelerine gidilmesi gerekiyor.

İş Bankası’ndan 36 Ay Vadeli Borç Transfer Kredisi

Türkiye İş Bankası, diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı 36 aya varan vade ile yeniden taksitlendirme imkanı sunuyor. Kredi notuna ve gelir durumuna endekslenen faiz oranı ile daha uygun geri ödeme koşullarından yararlanılabiliyor. Ayrıca başvuru için şubeye gitmeye gerek olmadan İşCep uygulamasından veya İş Bankası İnternet Şubesi kanallarından da başvuru yapılabiliyor.