Baş edemediğiniz borçlarınıza destek ING'den geliyor: ING tüm borçlarınızı üstleniyor, size de keyfinize bakmak kalıyor!

Zor zamanlarda sarıldığımız ihtiyaç kredileri ya da kredi kartı borçları bazen çığ gibi büyüyüp gidiyor. Hele ki içerisinde bulunduğumuz koşulları düşünürsek, borçlarla baş etmek imkansız hale geliyor. Çünkü tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci, ekonomik olarak ciddi yıkımlara yol açıyor. Tüm ülkeler gibi Türkiye’de de halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kapanmalar her ne kadar bu anlamda başarıya ulaşsa da üretim ithalat ve ihracatın neredeyse durma noktasına gelmesine sebep oluyor.

Hal böyle olunca pahalılık artıyor. Maliyetlerle baş etmekte zorlanan iş yerleri birer birer kapanıyor. Bu da istihdamın azalmasına ve çalışanların işsiz ve parasız kalmasına neden oluyor. İşsizlik boy gösterince, pandemi süreci ya da öncesinde çekilen kredileri ya da kullanılan kredi kartlarının borçlarını ödemek zorlaşıyor. Çığ gibi büyüyüp vatandaşı ezen bu borçlara çözüm de ING Bankası’ndan geliyor.

Çığ Gibi Büyüyen Borçlarınıza Çözüm ING’den Geliyor!

ing 3-1

ING, %1,59’dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle vatandaşa rahat nefes aldıracak bir borç transfer kredisi sunuyor. ING’nin sunduğu bu kredi kampanyası kapsamında faiz oranları, müşterinin ödeme performansına göre %1,59 ile %2,59 arasında değişiklik gösteriyor. Vade süresi ise 50 bin TL ve altındaki tutarlar için 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL’yi aşan tutarlarda bu süre 24 ay ile sınırlandırılıyor.

Tüm Borçlarınızı ING Üstleniyor, Size de Rahat Bir Nefes Almak Kalıyor!

ing 1

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

%1,59 faiz oranı ve 36 ay vade ile ING’den kullanacağınız 30 bin TL borç transfer kredisinin toplam geri ödeme tutarı 41.474,97 TL, aylık taksitleri ise 1.159,67 TL oluyor. ING borç transfer kredisine tüm ING şubelerinden ve internet bankacılığı üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı, diğer borçlarınızı kapatmak üzere ilgili bankalara transfer ediliyor.

ING Bankası tarafından sunulan bu avantajı borç transfer kredisi, diğer bankalara olan kredi borçlarınızı tek bir çatı altına toplayarak, düşük faiz ve uzun vade avantajı ile ödeme imkanı tanıyor. Böylece vatandaş çığ gibi büyüyen kredi taksitlerinin altında ezilmekten kurtuluyor, rahat bir nefes alıyor.