Günümüzde vatandaşın bankalara olan borçları her geçen gün artmaya devam ediyor. Pandemi ile birlikte bankalara borçlu olan kişi sayısının arttığı bu dönemde, ekonomik sıkışıklık yaşanıyor. Gelir kayıpları nedeniyle ciddi anlamda maddi kriz içerisinde olan vatandaşlar, bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını ödemekte güçlük yaşıyor. Bu zorlu dönemde vatandaşlara ihtiyaç duydukları destek yine bankalardan geldi. Denizbank, müşterilerinin diğer bankalardaki gecikmede olan borçları için çok uygun koşullarda taksitlendirme fırsatı sunuyor.

Denizbank Transfer Kredi Kampanyası

Denizbank, emekli maaşını kendisinden alan tüm emekliler için diğer bankalardaki borçlarını yeniden taksitlendirebilme fırsatı sunuyor. Denizbank emeklilere özel transfer kredisi kampanyasından yararlanabilmek için emekli maaşınızı Denizbank’a taşımanız gerekiyor. Eğer emekli maaşınızı Denizbank’a taşırsanız, diğer bankalarda olan gecikmedeki kredi borçlarınızı Denizbank çatısında toplayabilirsiniz. Üstelik borç transfer kredisi kampanyası kapsamında taşıyacağınız borçlarınız çok avantajlı faiz oranları ve uzun vade imkanlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Denizbank Transfer Kredi Koşulları

Denizbank, tüm bankalarda olan borçlarınızı ve emekli maaşınızı Denizbank’a taşıyabilmenize yardımcı oluyor. Kampanya kapsamında diğer bankalardaki borçlarınızı Denizbank’a taşıyabilir ve yeniden vade uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bu şekilde bankalara olan borçlarınızın taksit tutarlarının küçülmesini sağlayabilir ve dolayısıyla çok daha rahat bir şekilde ödeme imkanına sahip olabilirsiniz.
Denizbank’ın transfer kredisi ile emekliler, diğer bankalardaki gecikmeli borçlarınız tam 36 ay vadeli olarak Denizbank’a taşıyabiliyor. 36 ay vade imkanı sayesinde çok daha düşük aylık kredi taksit tutarlarından yararlanabilirsiniz. Avantajlı kredi faiz oranları ile geri ödeyeceğiniz tutarında büyümesi gibi bir durumla karşı karşıya kalmıyorsunuz. Üstelik Denizbank’a taşıyacağınız diğer bankalardaki borçlarınızı yeniden taksitlendirecek transfer kredisi için ekstra bir kefile ihtiyacınızda bulunmuyor. Kefilsiz, 36 ay vadeli ve avantajlı faiz oranları ile diğer bankalardaki borçlarınızı emekli maaşınızı Denizbank’a taşıma koşuluyla, yeniden taksitlendirebilirsiniz.

Denizbank transfer kredisinde %1.81’den başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Böylelikle 36 ay vadeyle birleşen düşük kredi faiz oranları aylık taksit tutarlarınızın ödeyebileceğiniz seviyelerde oluşturulmasını sağlıyor. 10.000 TL’lik borç için transfer kredisinde 36 ay vade ve %1.94 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz. Böylelikle aylık taksit tutarı yalnızca 413.29 TL olur.