1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Bankalara olan borçlarını ödemekte güçlük çeken vatandaşları ilgilendiren haber yine bankalardan geldi. Türkiye’nin 3 büyük bankası, vatandaşın diğer bankalardaki borçlarını uygun geri ödeme koşullarıyla kapatabilmelerine yardımcı oluyor.     Akbank, Garanti BBVA ve Ziraat Bankası, diğer bankalarda olan borçlarını getirenlere uygun ödeme planı, düşük faiz ve uzun vade fırsatları sunuyor. Peki bankaların borç transfer kredisi kampanyalarının koşulları neler?

Akbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası

Akbank, diğer bankalardaki borçlarını çok uygun faiz oranları ve avantajlı geri ödeme koşullarıyla kapatabilmeye yardımcı oluyor. Akbank borç transfer kredisi kampanyası kapsamında diğer bankalardaki tüm kredi kartı borçları tek bir çatı altında toplanabiliyor. Üstelik diğer bankalarda kapatılan kredi kartı borçları Akbank’ta yeniden yapılandırılarak, daha uygun ödeme koşullarından yararlanılabiliyor. Üstelik 12 aya varan vade imkanıyla ödemeler çok daha uygun koşullarda gerçekleştirilebiliyor.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin kamu bankası Ziraat Bankası tarafından da kredi borçlarını ödemekte zorlananlara büyük destek geldi. Ziraat, diğer bankalara olan kredi borçlarını çok daha uygun koşullarıyla geri ödeme imkanlarından yararlanacak şekilde kapatıp, yeniden taksitlendirebilmeyi sağlıyor. Üstelik Ziraat Bankası’nın borç transfer kredisi kampanyası kapsamında 24 aya kadar vadeli borç transfer kredisinde %1.10 faiz oranı sunuluyor. Ayrıca 60 aya kadar vadeli olan seçeneğiyle daha uygun ödeme koşulları sunan Ziraat Bankası’nın borç transfer kredisi %1.20 faiz oranıyla sunuluyor.

Garanti BBVA Borç Transfer Kredisi

Garanti BBVA, 2022 yılında tam 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor. Bu ihtiyaç kredisi diğer bankalarda bulunan kredi borçlarının Garanti BBVA’ya taşınması amacıyla sağlanmaktadır. Diğer bankalarda bulunan tüm gecikmeli kredi borçları aynı anda Garanti BBVA borç transfer kredisiyle kapatılabiliyor. Diğer bankalarda kapatılan ve böylelikle kredi sicilini olumsuz şekilde etkileyen gecikmeden çıkartılan kredi borçları tek çatı altında ve daha uygun ödeme koşullarıyla yeniden taksitlendirilebiliyor.

Garanti BBVA’nın 36 ay vade destekli borç transfer kredisinde bankacılık mevzuatları gereğince 36 ay vade 50.000 TL’ye kadar değerlendirilebiliyor. 50.001 TL ve 100.000 TL arasına 24 ay vade, 100.001 TL ve üzerine ise 12 ay vade seçimi yapabiliyor.