Bankalara borçlu sayısı 2022 yılında artmaya devam ediyor. Ekonomide yaşanan sarsıntıların ardından vatandaşlar bankalara olan borçlarını ödemekte güçlük yaşıyor. Bu durumda bankalardaki kredi borçlarının yüksek oranda gecikmeye girmesine neden oluyor. Kredi borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor. 2 büyük banka kredi borçlarını yeniden yapılandırma fırsatı sunuyor. İşte yeni banka borç transfer kredisi kampanyasının detayları!

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Yapı Kredi Borç Transfer Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası, tüm müşterilerine diğer bankalarda bulunan kredi borçlarını çok daha uygun koşullarla Yapı Kredi’ye taşıma fırsatı sunuyor. Yapı Kredi borç transfer kredisi sayesinde diğer bankalarda bulunan tüm kredi borçlarını Yapı Kredi’ye taşımak mümkün oluyor. Üstelik hem birden fazla bankada olan kredi borçlarını bir araya getirebilme hem de çok daha uygun ödeme koşullarından yararlanarak, gecikmeden çıkmasını sağlamakta mümkün oluyor.

Yapı Kredi borç transfer kredisi kampanyası kapsamında diğer bankalarda bulunan tüm kredi borçlarını kapatabilmek mümkün oluyor. Üstelik Yapı Kredi Bankası, taşınan tüm kredi borçları için daha uzun vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları sunuyor. Kişiye özel faiz oranları ve esnek ödeme planı seçenekleriyle vatandaşlar Yapı Kredi’ye taşıdıkları kredi borç veya borçlarını daha uygun bir şekilde geri ödeyebilme imkanına sahip olabiliyor. Yapı Kredi Bankası borç transfer kredisinin yanı sıra Yapı Kredi’de mevcut olan kredi borçları içinde borç kapatma kredisi kampanyasına başvuru yapılabiliyor.

QNB Finansbank’tan Borç Transfer Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank’ta tüm vatandaşlara diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi borçlarını daha uygun geri ödeme koşullarıyla taşıyabilme imkanı sunuyor. Diğer bankalarda yer alan kredi borçlarını esnek ve uygun ödeme koşullarıyla QNB Finansbank’a taşımak için hemen borç transfer kredisi/kredi taşıma kredisi kampanyasına başvuru yapılabiliyor. Üstelik QNB Finansbank’ta borç transfer kredisi yalnızca %2.47 faiz oranı ve tam 36 aya varan vade seçenekleriyle sunuluyor. Buna göre diğer bankalardaki toplam 10.000 TL olan kredi borçları için yapılacak borç transfer kredisi başvurularında %2.47 faiz oranı ve 36 ay vade desteğinden yararlanılabiliyor. Böylelikle her ay sadece 455.58 TL taksit ödemesiyle rahat bir ödeme planından yararlanılabiliyor.