Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Tüm dünyada etkili olan Pandemi döneminde ciddi sağlık krizinin yanı sıra ekonomik bir krizde yaşanıyor. Dünyanın her yerinde enflasyon oranlarının ve yanı sıra piyasa fiyatlarının artmasına neden olan Pandemi, bankalara borçlu olan sayısında da ciddi artışlara neden oldu. Vatandaşların ekonomik sıkışıklıkları nedeniyle bankalardan kullandıkları kredi veya kredi kartlarının ödemelerinde sıkıntı yaşıyor. Bu nedenle de bankada gecikmede olan kredi borcu bulunan çok fazla kişi bulunuyor. Gecikmede banka borcu olan vatandaşlara ihtiyaç duydukları yardım yine bankalardan geldi. Borç transfer kredileri ile artık gecikmedeki borçlarınızdan uygun koşullarda kurtulabilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank, diğer tüm bankalarda olan kredi borçlarınız için çok uygun koşullarda yeniden taksitlendirme imkanı sunuyor. Hemen QNB Finansbank’a başvuruda bulunabilir ve borç transfer kredisi kullanarak, diğer bankalardaki borçlarınızı kapatabilirsiniz. Böylelikle mevcut borcunuzu QNB Finansbank’a daha uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle çok ekonomik koşullarda taşıyabilirsiniz.

QNB Finansbank borç transfer kredisi kampanyasında 36 aya varan vade imkanıyla sadece %2.20’den başlayan faiz oranlarıyla kullanım sağlanıyor. Üstelik 3 aya kadar erteleme imkanıyla, bankadaki borçlarınızı şimdi kapatıp, ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. Borç transfer kredisi başvurusu için sadece “T.C. kimlik numaranızı” “5030” numarasına SMS göndererek, gerçekleştirebilirsiniz.

ING %1.59 Faizli Borç Transfer Kredisi

ING Bank, diğer bankalarda olan borçlarınızı ING’ye çok cazip kredi koşullarıyla taşıyabilmenizi sağlayan borç transfer kredisi kampanyasını duyurdu. ING Bank borç transfer kredisinde sadece %1.59’dan başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabilmeniz mümkündür. Gelir durumunuz, vade seçimini ve kredi sicil notunuzu üzerinden borç transfer kredisi faiz oranları size özel olarak belirlenmektedir.

ING Bank’ın 3.000 TL ile 50.000 TL arasındaki tüm diğer bankalardaki kredi borçlarınız için borç transfer kredisine başvuru yapabilirsiniz. 3 ay erteleme seçeneğiyle tam 36 aya varan vade fırsatından da yararlanarak, rahat bir nefes alabilirsiniz.

İş Bankası Borç Transfer Kredisi Kampanyası

Türkiye İş Bankası, farklı bankalarda olan gecikmeli kredi borçlarınızı borç kapatma kredisi ile İş Bankası çatısı altında toplamanıza yardımcı oluyor. Böylelikle çok daha düşük faiz oranları ve yeniden taksitlendirmeyle daha uzun vade seçenekleriyle borçlarınızı kapatabilmenize yardımcı oluyor. İş Bankası borç kapatma kredisi kampanyası kapsamında 36 aya varan vade fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Borç kapatma kredisi faiz oranları ekonomik koşullarınıza göre özel olarak belirlenmektedir.