Bankalara borcu olanları sevindirecek haber QNB Finansbank’tan geldi. QNB Finansbank, yeni borç transfer kredisi kampanyasıyla diğer bankalarda olan tüm kredi borçlarınızı kapatabilmenizi sağlıyor. Diğer bankalardaki kredi borçlarını QNB Finansbank’a daha uygun geri ödeme koşullarıyla taşıyabilmek mümkün oluyor. Peki QNB Finansbank borç transfer kredisinin koşulları neler? QNB Finansbank borç transfer kredisi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank borç transfer kredisi ile diğer bankalardaki kredi borçlarını kapatmaya yardımcı oluyor. Diğer bankalara borçları bulunan tüketiciler, QNB Finansbank’a başvuruda bulunarak, bu borçlarını bankaya taşıyabiliyor. Böylelikle QNB Finansbank tarafından daha avantajlı faiz oranları ve uygun ödeme koşullarıyla kredi borçları yeniden taksitlendirilebiliyor.

Üstelik QNB Finansbank borç transfer kredisi kampanyasından diğer bankalardaki birden fazla kredi borcu için başvuru yapılabiliyor. Böylelikle her ay birden fazla kredi taksitini ödemekle uğraşmak yerine tek bir yere ve tek bir kredi taksiti ödeme şansına sahip olunabiliyor.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Koşulları

QNB Finansbank tarafından düzenlenen borç transfer kredisi kampanyasından diğer bankalardaki tüm kredi borçları için başvuru yapılabiliyor. QNB Finansbank şubeleri aracılığıyla gerçekleştirebilmek mümkündür. Şahsen yapılan başvurularda “Kimlik Belgesi”, “Adres Kayıt Sistemi’nde” güncel bilgilerin kayıtlı olması halinde son 3 ay içinde gelmiş telefon, elektrik, doğalgaz, su veya cep telefonu faturası ile gelir belgesi evraklarının hazır bulundurulması gerekmektedir.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

QNB Finansbank borç transferi kredisi başvurusu onaylandığı takdirde banka tarafından diğer bankalara EFT işlemi ile mevcut kredi tutarı gönderilir ve bu şekilde o bankadaki kredi borcunun tamamen kapatılması sağlanır. Bu işlem sonraki iş gününde yansıtılmaktadır. Daha sonra QNB Finansbank tarafından 36 aya varan vade desteğiyle diğer bankalardan getirilen kredi borçları taksitlendirilir. Taksitlendirme işlemlerinde %2.64 faiz oranından yararlanılabiliyor.

Buna göre 2022 QNB Finansbank borç transfer kredisinde 36 ay vadeli 10.000 TL limitli borç transfer kredisi limiti için %2.64 kredi faiz oranından yararlanılabiliyor. Böylelikle tüketici tarafından mevcut kredi koşulları üzerinden bankaya ödenecek aylık kredi taksit tutarı sadece 478.77 TL oluyor.