Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Kripto para teknolojisi, 2022 yılında dünya finans sistemini şekillendirmeye devam ediyor. Her ne kadar 2022’de tarihinin en büyük düşüşünü yaşamış olsa da kripto para piyasalarında hem geleceğe umutla bakılıyor hem de halen çok fazla coin kazandırmaya devam ediyor. Bitcoin ve Ethereum gibi devler 2022’de tarihi çöküş yaşarken, çok sayıda coin yatırımcısına kazandırıyor. İşte son ayların en çok kazandıran coinleri!

EOS

Daniel Larimer tarafından geliştirilen EOS coin, son dönemin en popüler coinler arasında yer alıyor. EOS, son dönemdeki yükselişi sayesinde sadece 24 saatlik hacmini 640.712.187 Dolar seviyesine çıkartmayı başardı. Son hafta içerisindeki değişimi ise yukarı yönlü olan EOS coinde tam %7.82 seviyesinde bir artış meydana geldi.

Unus Sed Leo

UNUS SED Leo veya kısaca LEO coin, son dönemde yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başaran en popüler coinler arasında yer alıyor. Kısa bir süre önce yakaladığı yukarı yönlü hareket ivmesi sayesinde son dönemde yatırımcısına %46 oranında bir değer artışıyla kazanç sağladı. Sürekli yükseliş trendleri oluşturan LEO coinin özellikle uzun vadede en iddialı yatırım araçlarından birisi olduğunu gösteriyor. Uzmanlar LEO coinin uzun vadede tam 14.26 Dolar seviyelerine çıkmayı başaracağını açıkladı.

GALA Coin

Son dönemde dikkat çeken coinler arasında GALA coin yer alıyor. Özellikle de çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilen Galaverse tanıtım etkinliğiyle birlikte yükseliş trendini daha da güçlendirmişti. Özellikle bu etkinlik itibariyle GALA Coin piyasa değerini ciddi manada arttırdı. değerlendirmeleri yapılıyor. Günlük bazda dahi ciddi değer artış ve dalgalanmaları yaşayan GALA coin sadece 24 saatlik işlem hacminde %81’i bulan artışlar yakalamayı başardı.  

Luna Coin

2022 yılının hakkında en çok konuşulan coinleri sıralamasında LUNA coin yer almayı başarmıştı. Özellikle de 2022 Şubat’tan beri yakaladığı ciddi yükseliş ivmesi sayesinde yatırımcıların yüzünü en fazla güldüren coin olmuştu. Son derece güçlü altyapısı ve piyasada artan işlem hacmi sayesinde oldukça hızlı bir yükseliş gerçekleştiriyor. Her ne kadar dalgalı bir seyir gösteriyor olsa da uzmanlar düşüş anlarını yakalayan yatırımcıların kısa vadede yüzünü iyi bir şekilde güldürmeyi başardığı değerlendirmelerinde bulunuyor.