Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe – Kuaförler Modellerinin Saçını Kesiyor!

Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe günü saat 12.30’da yeni bölümüyle Show TV ekranlarında.
Kuaförüm Sensin Yeni Bölümü Neler Olacak?
Kuaförüm Sensin Yeni Bölümü Neler Olacak?

Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur ve iddialı jüri üyeleri ile Show TV’de!

Jüri koltuğuna oturan ünlü sanatçı Fatih Ürek, kırık fönün mucidi Adnan Serter, moda dünyasının önemli isimlerinden Işıl Reçber ve Türkiye’nin en iyi makyaj artistlerinden Seçkin Süngüç’ün saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin’de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor. Kendilerinden istenen saç modelini kesip, jürinin belirlediği saç rengini boyuyor.

Kuaförüm Sensin Fatih Ürek
Kuaförüm Sensin Fatih Ürek

Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazandığı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, programın sunucusu Çiğdem Batur tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.

Kuaförüm Sensin Çiğdem Batur
Kuaförüm Sensin Çiğdem Batur

Kuaförüm Sensin’de bugün; kuaför Yasin Ertuğrul, makyöz Yağmur Araz, model Merve Bodur’dan oluşan birinci takım, kuaför Taner Güneri, makyöz Aslı Yazar, model Zümrüt Topal’dan oluşan ikinci takım, kuaför Eylem Kaya, makyöz Meltem Topçu, model Şerife Yıldırım’dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Tayfun Ateşoğlu, makyöz Serap Varol, model Fadime Öznur Güneş’ten oluşan dördüncü takım modelin yüzüne yakışan saç kesimi ve neon makyaj yapmak için yarışıyor.

Kuaförüm Sensin Adnan Serter
Kuaförüm Sensin Adnan Serter

Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

Kuaförüm Sensin
Kuaförüm Sensin

“Kuaförüm Sensin” 17 Eylül Perşembe günü saat 12.30’da yeni bölümüyle Show TV’de!

Kuaförüm Sensin Işıl Rençber
Kuaförüm Sensin Işıl Rençber