HaberEkspresi.NET

Kuaförüm Sensin 17 Mayıs Cuma – Neon makyajı nasıl yapılır?

Kuaförüm Sensin 17 Mayıs Cuma hafta finalinde takımlar kesim ve boya ile neon makyajı yapmak için yarışacak.

Kuaförüm Sensin 17 Mayıs Cuma – Neon makyajı nasıl yapılır?
12 okunma
17 Mayıs 2019 - 1:13

HAFTANIN KAZANAN TAKIMI BELLİ OLUYOR!

Kuaförüm Sensin 17 Mayıs Cuma hafta finalinde takımlar kesim ve boya ile neon makyajı yapmak için yarışacak.

Kuaför ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışıyor…

Kuaförler ve makyözler, takımlar halinde, kıyasıya bir rekabete giriyor. Birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazanacağı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Özge Borak tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.

Kuaför’üm Sensin’de bugün kuaför Necati Kökenek, makyöz Seda Emanet, model Narmin Aliyeva’dan oluşan birinci takım, kuaför Ferit Tural, makyör Can Özen model Begüm Özveri’den oluşan ikinci takım, kuaför Güven Ayhan, makyöz Emel Kızıltan, model Hilal Tunç’tan oluşan üçüncü takım ve kuaför Ramazan Arıkan, makyöz Saadet Dinçer, model Havva Cingöz’den oluşan dördüncü takım kesim ve boya ile neon makyajı yapmak için yarışıyor. Kıyasıya geçen yarışın sonunda hangi takımın kazandığı belli oluyor!

Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

“Kuaförüm Sensin” 17 Mayıs Cuma günü saat 10.00’da yeni bölümüyle Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.