HaberEkspresi.NET

Kuaförüm Sensin 20 Mayıs Pazartesi – Boşnak düğün saçı yapımı

Kuaförüm Sensin 20 Mayıs Pazartesi günü takımlar Boşnak düğün saçı yapmak için yarışacaklar.

Kuaförüm Sensin 20 Mayıs Pazartesi – Boşnak düğün saçı yapımı
18 okunma
18 Mayıs 2019 - 0:16

TAKIMLAR YENİ HAFTAYA BAŞLIYOR!

Kuaförüm Sensin 20 Mayıs Pazartesi günü takımlar Boşnak düğün saçı yapmak için yarışacaklar.

Kuaför ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışıyor…

Kuaförler ve makyözler, takımlar halinde, kıyasıya bir rekabete giriyor. Birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazanacağı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Özge Borak tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.

Kuaför’üm Sensin’de bugün kuaför Necati Kökenek, makyöz Seda Emanet, model Seda Gülbenli’den oluşan birinci takım, kuaför Ferit Tural, makyör Can Özen model Demet Kasar’dan oluşan ikinci takım, kuaför Emina Çarkoviç, makyöz Pelin Şentürk model Emine Gündem’den oluşan üçüncü takım ve kuaför Ramazan Arıkan, makyöz Saadet Dinçer, model Melek Şahin’den oluşan dördüncü takım Boşnak düğün saçı yapmak için yarışıyor.

Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

“Kuaförüm Sensin” 20 Mayıs Pazartesi günü saat 10.00’da yeni bölümüyle Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.