Kuaförüm Sensin 20 Temmuz Pazartesi

Kuaförüm Sensin 20 Temmuz Pazartesi günü takımlar Figürlü Makyajın nasıl yapacaklarını saat 12.30’da yeni bölümüyle Show TV’de izleyip öğrenebilirsiniz.
Kuaförüm Sensin Yeni Bölümü
Kuaförüm Sensin Yeni Bölümü

Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin Gözde Kansu’nun sunumu ve iddialı jüri üyeleri ile Show TV’de!

Jüri koltuğuna oturan Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, kırık fönün mucidi Adnan Serter, moda dünyasının önemli isimlerinden Işıl Reçber ve Türkiye’nin en iyi makyaj artistlerinden Seçkin Süngüç’ün saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin’de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

Kuaförüm Sensin
Kuaförüm Sensin

Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazandığı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Gözde Kansu tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.

Kuaförüm Sensin Işıl Reçber
Kuaförüm Sensin Işıl Reçber

Kuaför’üm Sensin’de bugün kuaför Aytekin Hamiş, makyöz Dilek Öz, model Banu Teker’den oluşan birinci takım, kuaför Engin Yılmaz, makyör Koray Köybaşı, model Özlem Parlu’dan oluşan ikinci takım, kuaför Sedat Hataloğlu, makyöz Eda Kozat, model Çiğdem Çelik’ten oluşan üçüncü takım ve kuaför Tayfun Ateşoğlu, makyöz Serap Varol, model Hazal Fatma Fırat’tan oluşan dördüncü takım çılgın saçlar ve figürlü makyaj yapmak için yarışıyor.

Kuaförüm Sensin 22 Haziran Pazartesi - Assolist saçı ve makyajı

Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

Kuaförüm Sensin Adnan Serter
Kuaförüm Sensin Adnan Serter

“Kuaförüm Sensin” 20 Temmuz Pazartesi günü saat 12.30’da yeni bölümüyle Show TV’de!

Kuaförüm Sensin 21 Temmuz Salı