HaberEkspresi.NET

Kuaförüm Sensin 23 Ağustos Cuma Yeni Bölümü

Kuaförüm Sensin 23 Ağustos Cuma Yeni Bölümünde takımlar boya ve saç rengine uygun makyaj yapmak için yarışıyor.

Kuaförüm Sensin 23 Ağustos Cuma Yeni Bölümü
652 okunma
23 Ağustos 2019 - 2:18

TAKIMLAR HAFTA FİNALİNE YAKLAŞIYOR!

 

Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin Gözde Kansu’nun sunumu ve iddialı jüri üyeleri ile yaz boyu Show TV’de!

Jüri koltuğuna oturan Türkiye’nin ilk kuaför eğitmeni, kırık fönün mucidi Adnan Serter ve makyöz Ayşegül Kartal’ın saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin’de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazanacağı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Gözde Kansu tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.

Kuaför’üm Sensin’de bugün kuaför Öncü Aslan, makyöz Özlem Aslan, model Gülçin Dereli’den oluşan birinci takım, kuaför Sıla Coşar makyöz Mira Akkurt model Hayale Kerimova’dan oluşan ikinci takım, kuaför Hayat Bölükbaşı makyöz Özlem Kurt model Gamze Arkı’dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Mustafa Batur makyör Tunahan Dede model Fatma Dikmen’den oluşan dördüncü takım boya ve saç rengine uygun makyaj yapmak için yarışıyor. Leyla Bilginel’in konuk jüri olduğu hafta finalinde kazanan takım belli oluyor.

Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

“Kuaförüm Sensin” 23 Ağustos Cuma günü saat 12.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!