HaberEkspresi.NET

Kuaförüm Sensin 29 Mayıs Çarşamba – Örgü saç ve metalik makyaj yapımı

Kuaförüm Sensin 29 Mayıs Çarşamba günü takımlar örgü saç modeli ve metalik makyaj yapımı ile kıyasıya yarışacaklar.

Kuaförüm Sensin 29 Mayıs Çarşamba – Örgü saç ve metalik makyaj yapımı
77 okunma
27 Mayıs 2019 - 23:26

KUAFÖRÜM SENSİN’DE KIYASIYA REKABET!

Kuaför ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışıyor…

Kuaförler ve makyözler, takımlar halinde, kıyasıya bir rekabete giriyor. Birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazanacağı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Özge Borak tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.

Kuaför’üm Sensin’de bugün kuaför Necati Kökenek, makyöz Seda Emanet, model Kevser İpek’ten oluşan birinci takım, kuaför Ferit Tural, makyör Can Özen model Edanur Kılıç’tan oluşan ikinci takım, kuaför Emina Çarkoviç, makyöz Pelin Şentürk model Gülşah Gül’den oluşan üçüncü takım ve kuaför Uğur Yıldız, makyöz Dilek Öz, model Harika Özkan’dan oluşan dördüncü takım örgü saç ve metalik makyaj yapmak için yarışıyor.

Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

“Kuaförüm Sensin” 29 Mayıs Çarşamba günü saat 10.00’da yeni bölümüyle Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.