Kuaförüm Sensin 3 Temmuz Cuma – Haftanın Finali Ne Olacak?

Kuaförüm Sensin 3 Temmuz Cuma günü saat 12.30’da yeni bölümüyle Show TV ekranlarında sizlerle olacak.
Kuaförüm Sensin
Kuaförüm Sensin

Kuaförüm Sensin 3 Temmuz Cuma günü Haftanın Finalinde Yarışmaya  Hangi Takim Veda Edecek?

Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin Gözde Kansu’nun sunumu ve iddialı jüri üyeleri ile Show TV’de!

Jüri koltuğuna oturan Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, moda dünyasının önemli isimlerinden Işıl Reçber ve Türkiye’nin en iyi makyaj artistlerinden Seçkin Süngüç’ün saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin’de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

Kuaförüm Sensin Bülent Ersoy
Kuaförüm Sensin Bülent Ersoy

Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazandığı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Gözde Kansu tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.

Kuaförüm Sensin Seçkin Süngüç
Kuaförüm Sensin Seçkin Süngüç

Kuaför’üm Sensin’de bugün kuaför Bilal Ağın, makyöz Buse Şimşek, model Selver Güneş’ten oluşan birinci takım, kuaför Songül Yıldız, makyöz Yağmur Yıldız, model Mahsa (Melisa) Seyfizadeh’ten oluşan ikinci takım, kuaför Turhan Taş, makyöz Gizem Aygünnur, model Damla Gümüş’ten oluşan üçüncü takım ve kuaför Mustafa Batur, makyör Tuna Dede, model Su Sümeyye Engin’den oluşan dördüncü takım kendi seçtikleri ikonların saç ve makyajını yaparak “beni buna benzet” konsepti için yarışıyor. Kıyasıya geçen yarışın sonunda kazanan takım belli oluyor.

Kuaförüm Sensin Işıl Reçber
Kuaförüm Sensin Işıl Reçber

Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

“Kuaförüm Sensin” 3 Temmuz Cuma günü saat 12.30’da yeni bölümüyle Show TV’de!

Kuaförüm Sensin Yeni Bölümü
Kuaförüm Sensin Yeni Bölümü