HaberEkspresi.NET

Kuaförüm Sensin 30 Mayıs Perşembe – Işıltılı göz makyajı yapımı

Kuaförüm Sensin 30 Mayıs Perşembe takımlar saç kesimi ve toka kullanımı ile ışıltılı göz makyajı yapmak için yarışıyor.

Kuaförüm Sensin 30 Mayıs Perşembe – Işıltılı göz makyajı yapımı
56 okunma
29 Mayıs 2019 - 0:39

KUAFÖRÜM SENSİN’DE KIYASIYA REKABET!

Kuaför ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışıyor…

Kuaförler ve makyözler, takımlar halinde, kıyasıya bir rekabete giriyor. Birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazanacağı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Özge Borak tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.

Kuaför’üm Sensin’de bugün kuaför Necati Kökenek, makyöz Seda Emanet, model Kevser İpek’ten oluşan birinci takım, kuaför Ferit Tural, makyör Can Özen model Edanur Kılıç’tan oluşan ikinci takım, kuaför Emina Çarkoviç, makyöz Pelin Şentürk model Gülşah Gül’den oluşan üçüncü takım ve kuaför Uğur Yıldız, makyöz Dilek Öz, model Harika Özkan’dan oluşan dördüncü takım saç kesimi ve toka kullanımı ile ışıltılı göz makyajı yapmak için yarışıyor.

Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

“Kuaförüm Sensin” 30 Mayıs Perşembe günü saat 10.00’da yeni bölümüyle Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.