HaberEkspresi.NET

Kuaförüm sensin 5 temmuz cuma

Kuaförüm Sensin 5 Temmuz Cuma günü saat 12.45’te yepyeni bölüm özeti bu haberimizde ve detaylar için ziyaret ediniz.

Kuaförüm sensin 5 temmuz cuma
303 okunma
03 Temmuz 2019 - 16:28

Kuaförüm Sensin 5 Temmuz Cuma günü saat 12.45’te yeni bölümüyle Show TV’de ekranlarında sizlerle olacak.

 

Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin Gözde Kansu’nun sunumu ve iddialı jüri üyeleri ile yaz boyu Show TV’de!

Jüri koltuğuna oturan Türkiye’nin ilk kuaför eğitmeni, kırık fönün mucidi Adnan Serter ve makyaj vloggerı Sebile Ölmez’in saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin’de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazanacağı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Gözde Kansu tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.

Kuaför’üm Sensin’de bugün kuaför Hayat Bölükbaşı, makyöz Özlem Kurt, model Handan Meryem Çakmaktaş’tan oluşan birinci takım, kuaför Serkan Tırman makyöz Zeynep Tırman model Gizem Akın’dan oluşan ikinci takım, kuaför Mustafa Batur makyör Tunahan Dede model Asena Melisa Sağlam’dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Uğur Yıldız, makyöz Dilek Öz, model Amine Yılmaz’dan oluşan dördüncü takım kesim ve boya ile modelin yüzüne en uygun makyajı yapmak için yarışıyor. Kıyasıya geçen yarışın sonunda hangi takımın kazandığı belli oluyor!

Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

“Kuaförüm Sensin 5 Temmuz Cuma günü saat 12.45’te yeni bölümüyle Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.