Kuaförüm Sensin 8 Temmuz Çarşamba – Fantastik Saç ve Makyaj Nedir?

Kuaförüm Sensin 8 Temmuz Çarşamba günü saat 12.30’da yeni bölümünde yarışmacılar hangi makyajları yapacaklar?
Kuaförüm Sensin
Kuaförüm Sensin

Jüri koltuğuna oturan Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, moda dünyasının önemli isimlerinden Işıl Reçber ve Türkiye’nin en iyi makyaj artistlerinden Seçkin Süngüç’ün saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin’de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

Kuaförüm Sensin Bülent Ersoy
Kuaförüm Sensin Bülent Ersoy

Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazandığı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Gözde Kansu tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.

Kuaförüm Sensin Yeni Bölümü
Kuaförüm Sensin Yeni Bölümü

Kuaför’üm Sensin’de bugün kuaför Aytekin Hamiş, makyöz Dilek Öz, model Banu Teker’den oluşan birinci takım, kuaför Engin Yılmaz, makyör Koray Köybaşı, model Özlem Parlu’dan oluşan ikinci takım, kuaför Ali Ekim, makyöz Ece Bingöl, model Almila Kuruoğlu’ndan oluşan üçüncü takım ve kuaför Tayfun Ateşoğlu, makyöz Serap Varol, model Şule Makaroğlu’ndan oluşan dördüncü takım fantastik saç ve makyaj yapmak için yarışıyor.

Kuaförüm Sensin Işıl Reçber
Kuaförüm Sensin Işıl Reçber

Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

“Kuaförüm Sensin” 8 Temmuz Çarşamba günü saat 12.30’da yeni bölümüyle Show TV’de!

Kuaförüm Sensin
Kuaförüm Sensin