Kablosuz kulaklılar, cep telefonlarının yaşamlarımızın içerisine vazgeçilmez bir şekilde dahil olmasının ardından, önemli bir kullanım aracı haline dönüştüler. Ancak çok sayıda cihaz olması ve bu cihazların özelliklerinin de kafa karıştırması, hangi kulaklığın seçilmesi gerektiği sorununu ortaya çıkarıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Kablosuz kulaklık almak istediğinizde, aslında öncelikle kulaklığın sahip olduğu teknolojilerden önce, hangi Bluetooth sürümüne sahip olduğudur. Bluetooth sürümünün eski olması, teknolojisi ve diğer özellikleri ne kadar iyi olursa olsun, verimli bir sel elde etmenize engel olacak bir büyük problemdir. Okuyucularımız için 500 lira altında olan kablosuz kulaklıklardan, en yüksek fiyat performans ürünlerinden bir liste hazırladık.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Airdots Basic 2 Bluetooth Kulaklık 165 TL

Suya ve tere dayanıklılık özelliğine sahip olan kulaklık, düşük fiyatlı aynı zamanda hemen hiçbir ilave özelliği olmayan bir kulaklık.

Redinter Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic Kulak İçi 2 165 TL

Xiaomi tarafından piyasa sürülen bu kulaklıkta, kablosuz kulaklık için fazla para harcamak istemeyenler için ideal bir çözüm oluşturuyor. Suya ve tere dayanıklılık özelliğiyle, spor yaparken de kullanabileceğiniz kulaklık, teme işlevleri yerine getiriyor.

Samsung Galaxy Buds Pro Mor Kablosuz Bluetooth Kulaklık 419 TL

Şu anda 419 lira kampanyalı fiyatla bulunabilen bu kulaklığın, olağan piyasa fiyatı 1.600 TL seviyesinde. Sesli uyarı, 60 saat gibi uzun kullanım süresi, su ve tere dayanıklılık, gürültü önleme sistemi gibi bir kablosuz kulaklıktan bekleyebileceğini her türlü özelliği barındırıyor. Bluetooth sürümü 5.0 olan cihaz, kaçırılmayacak bir fırsat oluşturuyor.

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Bluetooth Kulak İçi Kulaklık 369 TL

Listemizin en iyi fiyat performans ürünlerinden biri, yine Xiaomi’ den. 18 saat kullanım ömrü, 5.2 Bluetooth sürümü, toz ve suya karşı dayanıklı tasarımı, yüksek ses kalitesi gibi üstün özelliklere sahip olan kablosuz kulaklık, 369 liradan başlayan fiyatlarla teknoloji marketlerde bulunabiliyor. Kulaklığın oyun modu ve gürültü azaltma teknolojisi de bulunuyor.

Nano Samsung Galaxy Buds Pro Siyah Kablosuz Bluetooth Kulaklık 429,90 TL

Samsung’ un hazırladığı bu kablosuz kulaklık, 14.5 saat kullanım ömrüne sahip. Ayarlanabilir ve 2 seviyeli aktif gürültü önleyici teknolojisi, toz, ter ve suya karşı dayanıklılık, Bluetooth 5.0 sürümü gibi özelliklere sahip olan kulaklık, 429,90 lira kampanyalı fiyatla bulunabiliyor.