Günümüzde kablosuz teknolojisinin hızlı gelişimi pek çok alanda büyük kolaylıklar sağlıyor. Özellikle eski kablolu kulaklıkların kullanımda yarattığı rahatsızlıklar kablosuz kulaklarla ortadan kalkıyor. Pratik, kaliteli ve konforlu bir kullanım sunan kablosuz kulaklık teknolojisinden yararlanmak isteyen ancak yüksek tutarlı bütçesi bulunmayanlar için ideal model seçenekleri de bulunuyor. İşte 2022 yılında Türkiye’de satılan 500 TL altındaki kablosuz kulaklık modelleri!

Soundpeats Trueshift2 Kablosuz Kulaklık

2022 yılında elektronik ürünler üzerinde uygulanan ÖTV oranlarının arttırılmasıyla birlikte fiyatlarda ciddi bir artış yaşandı. Buna rağmen 500 TL altındaki kablosuz kulaklık arayışında olanlar için en ideal seçenek Soundpeats Trueshift2 kablosuz kulaklık modeli oluyor. Aktif gürültü önleme ve çift telefon desteğine sahip olan kablosuz kulaklık 100 saat çalışma performansı gösteriyor. Kablosuz kulaklıklar arasında en iyi fiyat performans ürünü olarak gösterilen Soundpeats Trueshift2 modeli Türkiye’de ortalama 359 TL seviyesinde satışa sunuluyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Kablosuz Kulaklık

Teknoloji piyasasının dikkat çeken markalarından Xiaomi, hem uygun fiyatlı hem de yüksek kaliteli ürünler sunuyor. Bu tip ürünleri arasında da Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 modeli bulunuyor. Bu kablosuz kulaklık modeli 5.0 Bluetooth desteği, yüksek performansı ve yanı sıra gürültü azaltıcı desteğine de sahip. Türkiye’de 2022 yılında Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kablosuz kulaklık modeli 310 TL seviyesinde ortalama fiyatla satışa sunuluyor.

Motorola Verve Buds 200 Kablosuz Kulaklık

Motorola tarafından üretilen Motorola Verve Buds 200 kablosuz kulaklık, 500 TL altındaki kablosuz kulaklık modelleri arasında en yüksek performanslılardan birisi olarak gösteriliyor. Şarj ünitesinden çıkartıldığında “sezgisel” algılama teknolojisi ile otomatik olarak açılıyor ve eşleşme sağlıyor. Ayrıca 10 saatlik çalışma performansıyla da kesintisiz oyun ve müzik deneyimi sunuyor. Motorola Verve Buds 200 kablosuz kulaklık modelinin ortalama satış fiyatı ise 399 TL seviyesindedir.

Swhy Tws Kablosuz Kablosuz Kulaklık

500 TL altı kulaklık modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden birisi de kalitesiyle Swhy Tws kablosuz kulaklık modeli oldu. Çift telefon desteği ve aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip olan kablosuz kulaklık ortalama 323 TL’ye satışa sunuluyor.