Mobil teknolojinin hızlı gelişimi hayatın her alanında etkisini göstermeye devam ediyor. Artık kulaklık kullanımında kablolarla boğuşmak zorunda kalınmıyor. Kablosuz kulaklık teknolojisi ile birlikte kulaklık kullanımı çok daha konforlu ve çok daha özgür bir hale kavuştu. Kablosuz kulaklık teknolojisinin avantajlarından yararlanmak isteyen ancak düşük bütçesi olanlar için tercih edebilecekleri birbirinden kaliteli ve uygun kablosuz kulaklık modelleri!

PoloSmart FS29 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Kaliteyi uygun fiyatla yakalama fırsatı sunan markalar arasında gösterilen PoloSmart tarafından üretilen “FS29 TWS” kablosuz kulaklık modeli kukakiçi kullanım stiline sahiptir. Mikrofonluk uzun süreli kesintisiz kullanım sunan performansıyla dikkat çekiyor. Şık bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra hızlı şarj özelliğine de sahip olan PoloSmart FS29 TWS kablosuz kulaklık modeli sadece 154 TL ortalama satış fiyatıyla alınabiliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Kablosuz Kulaklık

Kulakiçi tasarımlı kablosuz kulaklık modellerinden birisi olan Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, genel kullanım için oldukça yüksek bir performans kalitesi sunuyor. 4 saat kesintisiz kullanım süresine ve şarj kutusuyla birlikte 12 saate varan kullanım performansına sahiptir. 90 dakika gibi çok kısa bir zaman aralığında %100 şarj olabilen Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kablosuz kulaklık modeli 142 TL’ye satılıyor.

MF Product Acoustic 0462 Kablosuz Kulaklık

Son dönemin kafa üstü kablosuz kulaklık modelleri arasındaki tam bir fiyat performans ürünü olarak gösterilen MF Product Acoustic 0462 kablosuz kulaklık modeli yoğun ilgi görüyor. Ayarlanabilir kafa bandı, güçlü bas, kafa bandı yastığı ve microSD yuvaya sahiptir. Ayrıca kesintisiz şekilde 4 saatlik bir kullanım gerçekleştirilebilmesine yardımcı olmaktadır. MF Product Acoustic 0462 kablosuz kulaklık modeli ortalama olarak 105 TL gibi bir fiyata satışa sunuluyor.

Elephone ElePods Kablosuz Kulaklık

Pasif gürültü önleme, stereo ses çıkış ve 15 metrelik mesafede yüksek performanslı kullanım sunan fiyat performans ürünüdür. Elephone ElePods kablosuz kulaklık modeli ile 3 saat kesintisiz genel ve şarj kutulu 12 saat kullanım gerçekleştirilebiliyor. Elephone ElePods ortalama satış fiyatı ise 118 TL’dir.