Beni Affet 1319. Bölüm 13 Şubat Salı Günü Konusu Nasıl Olacak ?

Beni Affet 1319. Bölüm 13 Şubat Salı Günü Konusu Nasıl Olacak ?

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. Başrollerini Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Tolga Akman, Baki Çiftçi Sıla Saraç, Metehan Şahiner, Ceren Y. Karakoç, Nusret Şenay, Ulviye Karaca’nın paylaştığı dizi yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

Beni Affet 1319. bölümü ve konusu detayları

Yaman, Feride’ye artık Cansu’dan kurtulduklarını ve Sevgililer Günü sürprizi için hazırlanmaları gerektiğini söyler. Cansu’nun Yaman ve Feride’yi ayırmak için yaptığı yeni planı öğrenen Asiye, Cansu’dan bu plandan vazgeçmesini ister. Yaman, beklenmedik bir gelişme nedeniyle çok zor anlar yaşar. Sevgililer Günü’nün geldiğini fark eden Mahir ve Murat, Kader ve Güzel için bir hediye bulmaya çalışırlar.

Ateş ve Zeynep’e karşı hınç dolu olan Toprak, yaptığı yeni planla ikiliye oldukça büyük bir zarar vermeye karar verir. Son gelişmeler karşısında huzursuz olan Sevgi, Kader’i de yanına alarak Ateş ve Zeynep’i görmeye gider. Ancak evde ummadıkları bir manzarayla karşılaşırlar. Toprak’ın son hamlesinden dolayı gerilen Lerzan, kapısını çalan sürpriz konuklar yüzünden daha da gerilir. Sevgi, Şahin’e gerçekleri anlatamadığı için sıkıntı yaşar.

Yayın Günü : 13 Şubat Salı

Yayın Saati : 16.00 – Yeni Bölüm

Beni Affet Oyuncu Kadrosu ve Künyesi

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), TOLGA AKMAN (YAMAN), BAKİ ÇİFTÇİ (ATEŞ), SILA SARAÇ (ZEYNEP), METEHAN ŞAHİNER(TOPRAK), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader),

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI:  MEHMET ERİŞDİ

Yazar: Haberekspresi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir