Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

kampanyalar ve ürünler hazırlayarak kullanıcılarına sundu. Geleneksel Bayram Kredisi ürünleri, bu kampanyalar arasında öne çıkan ürünler. Bayram tatilinin uzatılmasıyla birlikte, tatile yönelik artan ihtiyaçlara yanıt verebilmek amacıyla hazırlanan krediler, hemen her banka da farklı koşullarla sunuluyor. Ancak kredi ürünleri bayram için sunulan kampanyalar arasında tek değil. Özellikle alışverişe yönelik yapılacak harcamaların, bankaların üye işyerlerinden yapılmasıyla da çeşitli avantajlar elde edilebiliyor. Okuyucularımız için bankaların sunduğu bayram fırsatlarını derledik.

Ziraat Katılım Bankası Harcamaya 200 TL Bankkart Lira

Ziraat Bankası Bankkart özellikli kredi ve banka kartlarıyla, 200 TL ve üzeri yapılan tüm harcamalardan 20 TL Bankkart Lira kazanılabilecek. Kampanya 31 Temmuz tarihine kadar sürüyor, giyim, aksesuar, market, ayakkabı, kafe, restoran sektörlerinde üye işyerlerinden yapılan harcamalarda geçerli oluyor. Kampanyaya mobil uygulama veya SMS aracılığıyla katılmanız gerekiyor.

Ziraat Bankası Harcamaya 100 TL Bankkart Lira

Ziraat Bankası tarafından sunulan diğer kampanya yine tek seferde 750 liraya ulaşan her harcamanızdan 25 TL Bankkart Lira kazanmanızı sağlıyor. En fazla 4 defa yararlanılabilecek olan bu avantajdan en fazla 4 defa olmak üzere, toplamda 100 TL olarak faydalanabiliyorsunuz. 26 Temmuz tarihine kadar yapılan alışverişlerden ödül kazanılabiliyor. Mobil uygulama aracılığıyla kampanyaya katılmanız gerekiyor.

Garanti BBVA Hoş geldin Bayram Kredisi

Garanti BBVA mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek, birkaç dakika süren işlemleri tamamlayan ve uzaktan müşteri olma teknolojisiyle banka müşterisi olan herkes, 5.000 TL krediyi masrafsız ve %0,99 faizle kullanabiliyor. 7 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kampanya, bayram tatili sırasında artan ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış özel bir avantaj oluşturuyor.

Akbank Bayram Kredisi Direkt Kredi

Direkt Kredi ürünüyle bayram kredisi kampanyalarına katılan Akbank, bayram tatilinde oluşan ihtiyaçlarınızı ertelememenizi sağlıyor. Akbank Mobil uygulaması veya internet şubesi aracılığıyla yaptığınız başvurular hemen onaylanıyor. Eğer hali hazırda banka müşterisiyseniz, krediniz hemen hesabınıza geçiriliyor.

TEB 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

İhtiyaç kredisi olarak hazırlanan kampanyadan, kullandığınız kredinin geri ödemesini 3 ay sonra yapmaya başlıyorsunuz. Bayram kredisinde uygulanan faiz oranı da % 1,95 gibi avantajlı bir orana sahip.