İhtiyaçları için kredi kullanmayı düşünenlere sevindiren haber ING’den geldi. ING Bank, 2022 yaz döneminde tüm acil harcamalar için ihtiyaç duyulan toplu nakdi, ING’den %0 faiz ve uygun ödeme koşullarıyla karşılama fırsatı sunuyor. ING’nin faizsiz kredi kampanyasına dair tüm merak edilenler ise haberimizde!

ING Bank’tan Faizsiz Kredi

Türkiye bankacılık sektörünün en yeni kuruluşlarından birisi olan ING Bank, tüketicilere birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor. Özellikle tüm acil nakit ihtiyaçlarında faiz yükünü ortadan kaldıran faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyaları yoğun ilgi görüyor. ING’nin pek çok bankacılık işlem ve hizmetinde önemli kazanımlar sunan “Turuncu Ekstra” programına katılanlar %0 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

ING Bank’ın “Turuncu Ekstra” programı kapsamında tüketicilerin kullanacağı kredi faizi ne olursa olsun fark etmeksizin kredisini faizsizmiş gibi kullanabiliyor. ING Bank, koşullara göre bazı program üyelerine de kullanacakları ihtiyaç kredisinde faiz indiriminden yararlanma imkanı sunuyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

ING Faizsiz Kredi Nasıl Kullanılır?

ING Bank tarafından açıklanan faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, sahip olmaları gereken bazı koşullar bulunuyor. Buna göre açıklanan faizsiz kredi kampanyasından yalnızca “Turuncu Ekstra” programına katılan müşteriler yararlanabiliyor. Turuncu Ekstra programına katılan tüketiciler, kullanacakları kredide faiz yükünden kurtulmak için harcama limitini karşılıyor veya hesap bakiyesi koşuluna riayet ediyor.

Kampanya kapsamında Turuncu Ekstra programına katılıp, her ay 1.250 TL tutarındaki harcamasını “Turuncu Ekstra Banka Kartı” ile yapanlar ihtiyaç kredisinde %0 faiz ödüyor. ING Bank, bu koşula alternatif olarak “Turuncu Ekstra” programına katılan ve her 2.500 TL aylık ortalama bakiyeyi vadesiz TL hesaplarında tutarak, ihtiyaç kredisinde %0 faizden yararlanabiliyor.

ING faizsiz kredi kampanyası kapsamında “Turuncu Ekstra” programı koşulları yerine getirilerek, nakit iade alınabiliyor. Böylelikle ihtiyaç kredisinin faizi ne olursa olsun 5.000 TL’ye kadar limitli olması koşuluyla %0 faiz fırsatından yararlanabiliyor.

Eğer tüketicinin kullandığı/kullanacağı ihtiyaç kredisi limiti 5.001 TL ve üstünde ise ING Bank’ın avantajlı kredi faiz oranlarından indirim hakkı kazanıyor. ING Bank güncel ihtiyaç kredisi faiz oranı olan %2.60’dan başlayan faiz oranları üzerinden “Turuncu Ekstra” programından kazanılan nakit iadesi oranında indirim kazanılıyor.