Kuruluş Osman 23. Bölüm Fragmanı – 27 Mayıs 2020

Kuruluş Osman 'ın 23. bölüm fragmanı ve özeti haber detayları. 27 Mayıs Çarşamba saat 20.00’de ekrana gelecek yirmi üçüncü bölümü özeti ve fragmanı izleyebilirsiniz.
Kuruluş Osman 23. Bölüm Fragmanı - 27 Mayıs 2020
Kuruluş Osman 23. Bölüm Fragmanı - 27 Mayıs 2020

Bala Hatun’la evlenen ve Şeyh Edebalı’nın desteğini alan Osman Bey gazayı başlatarak Alpleri ile birlikte harekete geçerken, Moğolların uçtaki temsilcisi Alişar Bey’i ve onunla ittifak yapan Dündar Bey’i hedefine koydu.

Osman Bey, Alişar, Dündar ve Bahadır’ı Kayı Obası’na getirir. Dündar ve Alişar’ı ele geçiren Osman Bey, Moğollara karşı nasıl bir plan kuracak? Alişar, Dündar ve Bahadır’ın akıbeti ne olacak? Osman Bey’in, Bala Hatun’la evlenmesi Kayı Obası’nda nasıl karşılanacak?

Zöhre ve Aygül, Osman’ın hamlesi karşısında ne yapacak? Geyhatu ve Moğollar, uç beyleri Alişar’ın yakalanmasına nasıl yanıt verecek?

Tüm bu sorular çarşamba akşamı 20.00’de atv ekranında yanıt bulacak.

Yapım : Bozdağ Film

Yapımcı : Mehmet Bozdağ

Kuruluş Osman Yönetmeni

Genel Yönetmen: Metin Günay

Yönetmen : Ahmet Yılmaz – Fethi Bayram

Kuruluş Osman Senaristleri

Senaryo : Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Ozan Bodur

Kuruluş Osman Oyuncu Kadrosu ve Rolleri

Oyuncular :  Burak Özçivit (Osman Bey), Nurettin Sönmez (Bamsı), Ragıp Savaş (Dündar), Saruhan Hünel (Alişar), Didem Balçın (Selcan Hatun), Yurdaer Okur (Balgay), Seda Yıldız (Şeyh Edebalı), Ayşegül Günay (Zöhre), Tuğrul Çetiner (Yannis), Eren Vurdem (Konur Alp), Alma Terzic (Sofia), Celal Al (Abdurrahman Alp), Emre Basalak (Gündüz), Burak Çelik (Kongar), Sezgin Erdemir (Sungur Tekin), Abidin Yerebakan (Akça Derviş), Özge Törer (Bala Hatun), Buse Arslan (Aygül), Aslıhan Karalar (Burçin), Burak Sarımola (Andreas), Açelya Özcan (Ayşe Hatun), Emel Dede (Gonca), Yiğit Uçan (Boran), Latif Koru (Salvador), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Çağkan Çulha (Bahadır), Atılgan Gümüş (Böke), Atilla Güzel (Dumrul), Tolga Akkaya (Ayaz), Ali Sinan Demir (Tursun), Ayşen Gürler (Helen)

Yayın Tarihi : 27 Mayıs 2020 / Çarşamba

Yayın Saati : 20.00

Kuruluş Osman 23. Bölüm Fragmanı izle