Şeyma Subaşı, ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'yla yaşadığı ilişkiyle tanınmaya başladı. O dönemde Şeyma Subaşı, sevgilisine ait programların kostüm tasarımcılığını üstleniyor ve şimdiki haline göre oldukça işinde gücünde bir profil çiziyordu! Üstelik, Acun Ilıcalı'nın iş imkanlarından yararlanan sadece o değildi. Ailesi belki maddi imkanların peşine düşmüyordu ama Şeyma Subaşı'nın babasına ait internet sitesinin reklamları gece gündüz TV8'deydi. Şeyma Subaşı'nın kardeşi TV8'de staj yaparken, ablası Kübra Açıl da hem yapım ekibinde hem de kamera önünde çalışıyordu. Hatta Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın ilişkisi bitse de bu durum bozulmadı.

Kardeşten de Öte

Şeyma Subaşı Kübra Açıl

Şeyma Subaşı ve ablası Kübra Açıl, yıllarca birbirinden ayrı göremediğimiz ve kızlarını da beraber büyüten bir ikili. Sadece kardeş değil çok da iyi iki dostlar! Ama son dönemde aralarında bir sorun var gibi görünüyor. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı boşandıktan sonra Kübra Açıl eski eniştesinin tarafını seçmiş gibi duruyor! Öyle ki, abla-kardeş uzun süredir bir araya gelmiyor. Onun yerine, Kübra Açıl gece gündüz Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile takılıyor!

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Küslük İddiasına Cevap

Hal böyle olunca, kardeşlerin arasının bozuk olduğu iddiaları ayyuka çıktı. Nihayet Türkiye'ye gelen Şeyma Subaşı, ablası Kübra Açıl'la görüşmeyince de söylentiler tavan yaptı! Önceki gün Bodrum'daki teknesinde ailesiyle bir araya gelen Şeyma Subaşı, ablasının kızıyla birlikte bir fotoğraf paylaşarak küslük iddialarına cevap vermek istedi. 

Şeyma Subaşı story

"Missing my sis" (Kız kardeşimi özledim) diyerek kendisine gönderme yapan Şeyma Subaşı'nın fotoğrafını Kübra Açıl da yaptı. Ama kızını Şeyma Subaşı'nın yanına gönderdiği halde kendisinin gitmemesi yeni soru işaretleri doğurdu. Bakalım, aralarından su sızmayan Şeyma Subaşı ve Kübra Açıl ne zaman eski hallerine geri dönecek?