Günümüzde artık neredeyse bütün harcamalarımızı kredi kartları sayesinde yapıyoruz. Nakit harcamalarımız gitgide azalırken, kredi kartlarımız gittikçe çoğalıyor. Böyle bir dönemde bankalar sayısız fırsat sunarken onca fırsat arasından bizim için en uygun olanını bulmamız gerekiyor. Eğer siz de sizin için uygun olan ve sizi kazançlı çıkaracak bir fırsat arıyorsanız, şimdi en doğru yerdesiniz. Kuveyt Türk'ün geçtiğimiz günlerde duyurduğu bir fırsat ile hem kredi kartı sahibi olabilir hem de altın kazanabilirsiniz. Bu fırsatı duyduğunuzda hemen harekete geçmek ve dilediğiniz kredi kartına sahip olmak isteyeceksiniz. İşte Kuveyt Türk şubelerine vatandaşlarının akın etmesine neden olan o fırsat!

Kuveyt Türk'ün Sağlam Kart Fırsatını Duydunuz mu?

kuveyt

Kuveyt Türk, kurulduğu yıldan itibaren ülkemize hizmet veren ve vatandaşların memnuniyetini sağlamak için büyük fırsatlar sunan bir banka. Bu zamana kadar verdiği sayısız kredi fırsatı ile müşterilerinin ev ve araç sahibi yapan Kuveyt Türk, şimdi de müşterilere verdiği kredi kartı Sağlam Kart ile adından söz ettiriyor. 

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Sağlam Kart, Kuveyt Türk'ün müşterilerine sunmuş olduğu ve oldukça avantajlı fırsatlar veren bir kredi kartı. Sağlam Kart kullanıcısı Kuveyt Türk müşterileri, birbirinden farklı indirimlerle sevinirken şimdi de altın sahibi olma fırsatı yakalıyorlar. 

Altınınızı Alın!

kuveyt türk

Kuveyt Türk, geçtiğimiz günlerde müjdeli haberi bütün müşterilerine duyurdu. Sağlam Kart müşterileri, her ekstre döneminde yaptıkları 200 TL ve üzeri alışverişlerde tam 50 TL değerinde altın kazanıyorlar. Bu altınlar puan şeklinde birikiyor ve birikimleriniz 10 TL'yi aştığında puanlarınız Altın Cari olarak hesabınıza yatırılır. Bu altın puanları süreç içerisinde dilediğiniz şekilde biriktirebileceğiniz gibi Kuveyt Türk şubelerinden gram altın olarak da alabilirsiniz. 12 ay boyunca her ekstre döneminde alacağınız bu altın puanlar ile siz de derin bir nefes alabilirsiniz. Bunun için sadece Sağlam Kart kullanıyor olmanız yeterli. 

Eğer siz de Kuveyt Türk'ün altın sahibi eden bu fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi Kuveyt Türk'ün resmi internet sitesine girerek ya da Kuveyt Türk mobil uygulamasından başvuru yapabilir ya da bu kampanya hakkında daha da ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.