Kuveyt Türk'ten vatandaşların yüzünü güldüren altın kampanyası. O kişi siz de olabilirsiniz!

Kuveyt Türk, uzun yıllardır ülkemize hizmet veren ve müşterilerinin rahatını oldukça önemseyen bir banka. Bu zamana kadar birbirinden avantajlı fırsatlar sunan Kuveyt Türk, bu sefer kesenin ağzını açtı ve herkese altın dağıtmaya başladı. Eğer siz de Kuveyt Türk'ün bu büyük fırsatından yararlanmak ve daha fazla zaman kaybetmeden altın sahibi olmak isterseniz şimdi en doğru yerdesiniz. İşte Kuveyt Türk'ten altın kazandıran Sağlam Kart kampanyası!

Kuveyt Türk Sağlam Kart Avantajlarını Bilmeyen Kalmasın!

kuveyt türk

Sağlam Kart, Kuveyt Türk'ün müşterilerine sunduğu ve bütün ihtiyaçlar ve giderler için kullanılabilen bir kart sistemi. Kuveyt Türk'ün müşterilerinin rahatını ve konforunu düşünerek tasarladığı bu sistem, vatandaşlara birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. 

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Sağlam Kart'ın 3 sınıfı bulunuyor; Platin, Gold ve Klasik olarak tercih edebileceğiniz Sağlam Kart, sizden herhangi bir kart ücreti istemiyor. Sizden herhangi bir yıllık ücreti de talep etmeyen Sağlam Kart'ın hem taksitlendirme hem de nakit çekme özellikleri bulunuyor. Nakit sıkışıklığı yaşadığınız anda Sağlam Kart'ın nakit avans özelliğini kullanarak, acil durumlarda derin bir nefes alabiliyorsunuz. 

kart

Müşterilerinin en temel ihtiyaçlarını düşünen ve onların zor durumda kalmamaları için hareket eden Kuveyt Türk, eğitim ve sağlık harcamalarında da kullanılabiliyor ve bu sayede vatandaşlara büyük bir kolaylık sağlıyor. Eğitim ve sağlık ücretlerinde herhangi bir vade farkı aramayan Sağlam Kart, bu harcamalarda tam 5 taksit yapabiliyor.

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için büyük çabalar gösteren Kuveyt Türk, Sağlam Kart fırsatında temassız ödeme kolaylığı da sağlıyor. 350 TL'ye kadar olan bütün harcamalarda şifre kullanmadan ve temassız bir şekilde ödeme yapılabiliyor.

Altınını Almayan Kalmasın!

altın

Kuveyt Türk'ün Sağlam Kart kampanyasında sunduğu fırsatlar, bunlarla sınırlı kalmıyor. Her ekstre döneminde gerçekleştirmiş olduğunuz, istikrarlı 200 TL üzeri alışverişinize 12 ayın sonunda 50 TL değerinde altın veren Kuveyt Türk, müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Siz de hemen Kuveyt Türk'ün Sağlam Kart kampanyasına başvurarak, her yıl 50 TL değerinde altın hediyesini kazanabilirsiniz.

Kuveyt Türk'ün resmi internet sitesine girerek, Sağlam Kart fırsatına başvuru yapabilirsiniz. İşte altın sahibi olmak bu kadar kolay!