Artık herkes en az bir banka ile çalışıyor. Maaşlar yasal zorunluluklar sebebiyle banka hesaplarına yatırılıyor. Buna ek olarak da tüm bankacılık işlemleri banka hesapları üzerinden ilerliyor. Hal böyle olunca hesap, kredi kartı, kredi, ek hesap ve daha birçok bankacılık ürününe talep artıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Bankacılık ürünlerine talebin artması, bankalar arasında ciddi bir rekabete sebep oluyor. Müşteri portföylerini genişletmek isteyen bankalar, müşterilerini kendilerine çekebilmek için türlü kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalar arasında emeklilere verilen promosyonlar, birikimini söz konusu bankaya taşıyanlara verilen ekstra mevduat faizi oranları, avantajlı krediler ya da kredi kartı promosyonları gibi birçok avantaj yer alıyor.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Kullanan Müşterilerine Altın Hediye Ediyor

Kuveyt Türk de bu konuda bir adım öne çıkmak amacıyla, Sağlam Kart Altın Kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında Kuveyt Türk Sağlam Kart ile 12 ay boyunca her ekstre döneminde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışveriş ve düzenli ekstre ödemenize 50 TL değerinde Altın veriliyor. Kazandığınız Altın Puanlar birikiyor ve 10 TL'yi aştığında ilk ekstrenizle birlikte Altın Cari Hesabınıza aktarılıyor. Biriken altınlar ister biriktirilebiliyor, ister Kuveyt Türk şubelerinden gram altın olarak alınabiliyor.

50 TL değerindeki gram altın hediyesi; kredi kartıyla 12 ay boyunca her ekstre döneminde 200 TL’lik harcama yapılması ve kredi kartı borcunun düzenli ödenmesi halinde geçerli olup, hediye 12. ay sonunda müşteri hesabına aktarılıyor. Taksitli harcamalarda o döneme ait ekstreye yansımış olan taksit tutarı göz önünde bulunduruluyor.

Kuveyt Türk Sağlam Kart'ın Avantajları Saymakla Bitmiyor!

Kuveyt Türk'ün Sağlam Kart aracılığıyla müşterilerine sunduğu avantajlar altın hediyesi ile sınırlı kalmıyor. Eğitim ve sağlık harcamalarında müşterilere vade farksız 5 taksit imkânı sunan Sağlam Kart ile alışverişler ayrıca temassız işlemle de yapılabiliyor. Nakit avans özelliğiyle kullanıcıların nakit ihtiyaçlarına da anında çözüm getiren Sağlam Kart, konut, seyahat, yol yardımı gibi pek çok alanda da asistans hizmetleri sunuyor.

Kuveyt Türk Sağlam Kart'a 444 0 123 numaralı çağrı merkezinden, tüm Kuveyt Türk şubelerinden, Kuveyt Türk internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kartınız adresinize teslim ediliyor.