Hepimiz zaman zaman bankaların ihtiyaç kredisi fırsatlarına başvurmak için araştırmalar yapıyoruz ve bizim için en iyi olan fırsatı bulmaya çalışıyoruz. Ülkemize hizmet veren onlarca banka, birbirinden farklı ihtiyaç kredi fırsatları sunsalar da cebimiz için uygun olan ve bizi zorlamayan bir fırsat aramak bizim için zor olabiliyor. Faiz oranlarının alıp başını gittiği bu dönemlerde Kuveyt Türk, Ziraat Katılım ve Albaraka Türk bankaları ellerini taşın altına koyarak vatandaşlara sundukları ihtiyaç kredisi fırsatlarında faiz oranlarını kaldırıyor ve yüz binlerce vatandaşa faizsiz kredi veriyorlar. İşte duyduğunuz an başvurmak isteyeceğiniz faizsiz ihtiyaç kredisi fırsatları!

Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor

Kuveyt Türk'le Sıfır Faizli Kredi!

kuveyt türk

Kuveyt Türk bu zamana kadar sunduğu fırsatların arasına bir yenisini daha ekledi. Faiz oranlarının vatandaşları ne kadar zorladığını bilen Kuveyt Türk, vatandaşlardan hiçbir faiz oranı istemeden tam 15 bin TL kredi veriyor. Bu kredisinde faiz oranlarına ''Elveda!'' diyen Kuveyt Türk, sadece %1,58'lik bir kar payı talep ediyor. Müşterilerine 24 aya varan vade imkanı da sunan Kuveyt Türk'e olan ilgi her geçen gün biraz daha artıyor.

Ziraat Katılım'dan Yüzleri Güldüren Fırsat!

ZİRAAT 3-1

Ziraat Katılım, vatandaşların omzuna yük olan ve geri ödeme döneminde büyük bir problem haline gelen yüksek faiz oranlarını ortadan kaldırıyor ve yepyeni bir fırsat ile karşımıza çıkıyor. Müşterilerine 15 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi veren Ziraat Katılım, faiz derdini hepten ortadan kaldırıyor. Vatandaşlara %1,65 gibi oldukça düşük bir kar payı sunan Ziraat Katılım aynı zamanda 24 aya varan vade imkanı sağlıyor. 

Albaraka Türk de Müjdeyi Verdi!

albaraka türk2

Albaraka Türk de Kuveyt Türk ve Ziraat Katılım bankaları gibi yüksek faizsiz ihtiyaç kredisi sundu, duyanları bu müjdeli haber epeyce sevindirdi. Vatandaşlara 24 ay vadeli 15 bin TL'ye varan ihtiyaç kredisi sunan Albaraka Türk, vatandaşlara alacakları bu kredide herhangi bir faiz oranı göstermiyor. Sadece %1,65 gibi oldukça düşük bir oranda kar payı talep eden Albaraka Türk, hepimizi şaşırtmaya devam ediyor. Eğer Albaraka Türk'ün faizsiz ihtiyaç kredisi fırsatına başvuru yapmak isterseniz siz de hemen şimdi Albaraka Türk'ün resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.