Kuzeyin Oğlu Volkan Konak , 9 Temmuz Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek. Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak’ın yeni bölüm konuğu, Deniz Seki ve Hakan Altun.

Star ekranlarında yayınlanan ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’, 9 Temmuz Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek. Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak’ın yeni bölüm konuğu, Deniz Seki ve Hakan Altun.


Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerle, eğlenceye ve müziğe doyduğunuz ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’da keyif dolu bir gece yaşanacak. Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak, yeni bölüm konukları Deniz Seki ve Hakan Altun ile cuma gecesine damgasını vurarak herkesi ekran başına kilitleyecek. 


UNUTULMAZ BİR GECEYE İMZA ATACAKLAR

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm Fragmanı - 16 Temmuz Cuma Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm Fragmanı - 16 Temmuz Cuma


Program konuklarından Hakan Altun, sevilen şarkıları ve keyifli sohbetiyle geceye renk katarken, Deniz Seki ise zerafeti ve eşsiz yorumuyla unutulmaz bir geceye imza atacak. Ünlü şarkıcı Deniz Seki, son dönemde beğeni toplayan güzellik sırlarını seyirci ile paylaşacak. Seslendirdikleri şarkılarla hem duygusal hem de coşkulu anlara imza atan iki sanatçı, başarılı sahne performanslarıyla beğeni toplayacak.


DENİZ SEKİ VE HAKAN ALTUN’DAN ‘BEKARLIK’ YORUMU


Deniz Seki ve Hakan Altun, özel hayatlarına dair samimi açıklamalarda bulunarak, ‘bekarlık’larına ilişkin çok özel bir sohbet gerçekleştirecek. Deniz Seki ve Hakan Altun’un keyif dolu sohbetlerine Volkan Konak’ın yorumu da eklenince, unutulmaz bir gece yaşanacak.


‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’, yeni bölümüyle 9 Temmuz Cuma, saat 20.00’de Star’da...


Yayın Günü: 9 Temmuz 2021 - Cuma
Yayın Saati: 20.00 / 12. Blm - Yeni Bölüm