‘KUZEYİN OĞLU’ VOLKAN KONAK

Star ekranlarında yayınlanan ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’, 2 Temmuz Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek. Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak’ın yeni bölüm konuğu, Niran Ünsal ve Koray Avcı.

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerle, eğlenceye ve müziğe doyduğunuz ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’da keyif dolu bir gece yaşanacak. Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak, yeni bölüm konukları Niran Ünsal ve Koray Avcı ile cuma gecesine damgasını vurarak herkesi ekran başına kilitleyecek. 

ŞARKILARLA DOLU BİR GECE

Başarılı sahne performanslarıyla beğeni toplayan Niran Ünsal ve Koray Avcı, seslendirdikleri şarkılarla herkesi mest edecek. Sıkı bir Volkan Konak hayranı olduğunu her fırsatta dile getiren Koray Avcı, ünlü sanatçının taklidini yaparak keyifli anlar yaşatacak.

ANADOLU ATEŞİ’NDEN MÜTHİŞ PERFORMANS

Programın bu haftaki sürprizi ise Türkiye’de ve dünyada önemli başarılara imza atan dans topluluğu Anadolu Ateşi olacak. Müthiş bir performansa imza atacak olan Anadolu Ateşi dansçıları, gösterileriyle nefes kesecek.

Pastacıların Düellosu 16 Temmuz Cuma Yeni Bölümü Pastacıların Düellosu 16 Temmuz Cuma Yeni Bölümü

‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’, yeni bölümüyle 2 Temmuz Cuma, saat 20.00’de Star’da...

Yayın Günü: 2 Temmuz 2021 - Cuma

Yayın Saati: 20.00 / 11. Bölüm - Yeni Bölüm