HaberEkspresi.NET

Kuzgun 20 Şubat Çarşamba – 3. Bölüm Fragmanı

Star TV’de 20 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak olan Kuzgun 3. bölüm özeti ve fragmanı izleyebilirsiniz.

Kuzgun 20 Şubat Çarşamba – 3. Bölüm Fragmanı
8 okunma
12 Mayıs 2019 - 1:12

Star TV’de 20 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak olan Kuzgun 3. bölüm özeti ve fragmanı izleyebilirsiniz.

Ay Yapım’ın, Star’da ekrana gelen ve ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’un 3. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzgun’un (Barış Arduç), yanında  Dila’nın (Burcu Biricik) da olduğu sırada, arabasının bagajında bir ceset gördüğü ve şoke olduğu heyecan dolu tanıtımda, kimin öldüğü merak konusu oluyor.

Meryem’in (Hatice Aslan) Rıfat’ın (Levent Ülgen) karşısına çıktığı ve onu tehdit ettiği, Kuzgun’un gözyaşlarına boğulduğu, Rıfat’ın Kuzgun’un geri dönme niyetini sorgulayıp, karşılığında yaşacaklarını dillendirdiği çarpıcı tanıtımda, Dila’nın Kuzgun’a ‘Sendeki karşılığımı artık biliyorum.

Ben av, sen avcısının. Geri döndün, intikam için mi? Aldırtmam!’ sözleri ise gerilimi artırıyor ve yeni bölümde Kuzgun ile Dila arasında sürpriz gelişmeler yaşanacağının ipuçlarını veriyor.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrolleriniBarış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor.

Dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, 3. ve yeni bölümüyle Çarşamba akşamı, saat 20.00’de Star’da!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.