Lerzan Mutlu magazin dünyasını dize getirmeye devam ediyor! Önce Alişan'ın cenazesinde Seda Sayan'a yüklendi şimdi ise...

Ülkemizde birkaç gündür devam eden yangınlar içimizi yakıyor olsa da; ünlüler camiası yangın, afet demeden birbirlerine girmeye devam ediyor! Son olarak Berna Laçin ve Gülben Ergen arasında yaşanan "sahne" krizinden sonra, Tuğba Özay'ın kendisini eleştirenlere hakaretler ettiğini görmüştük. Tüm bu olaylara ise magazin dünyasının "Yargı Machine"i Lerzan Mutlu'dan yanıt gecikmedi.

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın cenazesinde isim vermeden bazı ünlüleri "sahte kahraman" ilan eden Lerzan Mutlu'nun söyledikleri magazin gündemini sarsmıştı. Bugün ise Lerzan Mutlu yine "Yargı Machine" modunu açarak; ülkenin dört bir yanında devam eden yangınlar sırasında kavga eden ve ilgi çekmeye çalışan kişileri hedef aldı.

lerzanmutlu.jpg

Orijinal Pizza Yemek İçin İtalya'ya Gitmenize Gerek Yok, Evimizde Aynısı Yapıyoruz! Orijinal Pizza Yemek İçin İtalya'ya Gitmenize Gerek Yok, Evimizde Aynısı Yapıyoruz!

Gülben Ergen - Berna Laçin Birbirine Girdi!

Lerzan Mutlu isim vermeden eleştiri yapmış olsa da; son günlerde Tuğba Özay'ın çıkışı ve Berna Laçin - Gülben Ergen arasında yaşanan "sahne" krizi akıllara geldi. Bildiğiniz gibi dün akşam saatlerinde, Bodrum'da sahne alan Ebru Gündeş'in repertuarında yer alan şarkılardan biri de "Yaparım Bilirsin"di. Şarkının sözlerinde "Yakarım Roma'yı da yakarım!" cümlesinin geçmesi Berna Laçin'i rahatsız etti.

bernalacin-ebrugundes-gulbenergen.jpg

Twitter'dan; ‘’Yalıkavak’ta Ebru Gündeş programında 'Yakarım Roma’yı da yakarım' diye bütün beldeyi inletiyor aynı dakikalarda Bodrum’un doğal kalmış tek koyu Mazı yangından tahliye ediliyor. Distopik film olsa bu kadar olmaz!’’ diyerek isyan eden Berna Laçin'e Gülben Ergen'den yanıt gecikmedi; ‘’Berna bu nasıl bir yorum. O sahnede aylardır yaşamaya mücadelesi veren müzisyenler var. Sosyalleşmeyi, müziği, sanatı özlemiş insanlar var. Yasaklardan yeni çıkıldı. Repertuardan şarkı cımbızlamak ve bu acıyla, ülke yanarken,hepimiz perişanken, provake etmek sana hiç yakışmadı’’

gulben-ergen-berna-lacin.png

Lerzan Mutlu'dan Salvolar!

lerzan-mutlu.png

Bu atışmanın ardından ise Lerzan Mutlu Instagram hesabından hem ilgi çekmeye çalışan Tuğba Özay'a hem de Berna Laçin ve Gülben Ergen'e taş atmayı ihmal etmedi. Lerzan Mutlu'nun isim vermeden yaptığı açıklama ise yenilir yutulur cinsten değil!