Denizbank müşterilerine benzersiz bir fırsat sunuyor. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin 600 TL'sini anında geri ödüyor!

Hayat pahalılığının arttığı bugünlerde, herkes kredi, kredi kartı, nakit avans ve daha birçok bankacılık ürünü için bankalara başvuruyor. Bankacılık ürünlerine artan talep, bankalar arasındaki rekabeti kızıştırıyor. Mevcut müşterileri kendi portföylerine katmak isteyen bankalar, özellikle de bünyesine yeni katılacak olanlar için son derece avantajlı kampanyalar sunuyor.

Denizbank'tan Yarısı Bizden Kampanyası

denizbank

Kendisi ile yeni çalışmaya başlayacak müşteriler için benzersiz kampanyalar sunun bankaların başında Denizbank geliyor. Denizbank, Eylül ayı içerisinde kredi kartı başvurusu yapan ve bu başvurusu onaylanan müşterilere, 3 ay boyunca yapacakları alışverişler için 600 TL'ye varan indirim fırsatı sunuyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Denizbank'ın yarısı bizden kampanyası, İnternet Bankacılığı, MobilDeniz, Mobil Web, DenizKartım, www.denizbonus.com, www.denizbank.com ve iletişim merkezi aracılığıyla 1-30 Eylül arasında onaylanan bireysel asıl kredi kartları için geçerli oluyor. Ek kartlar, Business kartlar, Net Kart ve Banka kartı satışları kampanyaya dahil edilmiyor.

Alışverişlerinizin 600 TL'sini Denizbank Ödüyor

denizbank-2

Kredi kartı başvurusu onaylanan Denizbank müşterileri, Eylül Ekim ve Kasım ayında, onaylanan kredi kartları ile yapacakları alışverişin her ay en fazla %50'si olacak şekildi, 1 ay içinde azami 200 TL, 3 ay boyunca toplamda 600 TL indirim kazanabiliyor.

Denizbank yarısı bizden kampanyasına katılabilmek için herhangi bir başvuru yapmak gerekmiyor. Belirtilen kredi kartlarından birine Eylül ayı içerisinde başvurarak onay almak yeterli oluyor. Kampanyadan faydalanabilmek için başvuru yapıldığı tarihte, mevcutta açık statülü DenizBank bireysel kredi kartlarından herhangi birine sahip olmamak gerekiyor. Kampanya döneminde mevcut Denizbank kredi kartının kapatılıp yeni bir kart alınması durumunda da kampanyadan faydalanmak mümkün olmuyor.

Size Alışverişin Keyfini Çıkarmak Kalıyor

denizbank şube

Denizbank Yarısı Bizden kampanyası yalnızca online alışverişlerde geçerli olup, fiziksel pos ve bonus kullanımları, nakit avans çekimleri gibi işlemler kampanyaya dahil edilmiyor. Asıl karta bağlı olarak çıkartılan ek kart ve sanal kartlar ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında sayılıyor ancak indirimler yalnızca asıl karta yansıtılıyor. Alışverişlerden kazanılan indirimler, alışverişi takip eden ayın ilk 5 günü içerisinde karta yansıtılıyor ve kullanıcıya Denizkartım uygulaması üzerinden bilgi veriliyor.

Kampanya için Bonus pos zorunluluğu aranmıyor. İptal veya iade işlemlerinde karta indirim yansıtılmıyor. Denizbank'ın müşteri bazlı olarak tasarlanan yarısı bizden kampanyasından her Denizbank müşterisi yalnızca 1 defa faydalanabiliyor ve ayda en fazla 200 TL, 3 ay boyunca maksimum 600 TL kazanıyor. Siz alışverişin tadını çıkartırken Denizbank size harcamalarınızın yarısını iade ediyor.