Günümüzde artan enflasyon, kur dalgalanmaları derken artan nakit ihtiyaçları vatandaşı ekonomik açıdan zor durumda bırakıyor. Ek gelir desteğine ihtiyaç duyanlar için günümüzde farklı imkanlar sunuluyor. Türkiye’nin iş ve işçi bulma kurumu İŞKUR 2022’de evde iş fırsatları da sunuyor. Özellikle ev hanımları, öğrenciler ve işsizler için İŞKUR’un evde iş ilanları bulunuyor. Evden çıkmadan aile bütçesine katkı sağlayabileceğiniz özel uzmanlık gerektirmeyen çok sayıda iş fırsatı sunuluyor.

İŞKUR Evde İş İlanı Başvurusu

Maddi açıdan desteğe ihtiyacınız olduğu zaman İŞKUR evden çalışma fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Evde geçirdiğiniz boş vakitlerinizi ek gelir sağlayacak şekilde değerlendirmek istiyorsanız 2022 İŞKUR evde iş ilanlarını takip edebilirsiniz. İŞKUR evde iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için size en yakın İŞKUR şubesinden kaydınızı oluşturmalısınız. Kaydınızı oluşturarak evden çalışma için başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzda belirttiğiniz özelliklerinize uygun iş fırsatlarıyla ilgili İŞKUR’dan destek alabilirsiniz.

İŞKUR Evden Çalışma İşi İlanları Neler?

Son yıllarda evden çalışma ilanlarına olan talep ciddi seviyelerde artış yaşamaya başladı. İŞKUR bu iş olanaklarının güvenilir ve düzenli bir sisteme dahil edilmesini sağlıyor. Özellikle Türkiye’nin tüm şehirlerinden ek gelir arayışında olanlar için evden çalışma imkanı sunan evden çalışma iş ilanları yayınlamaya başladı. İŞKUR tarafından sunulan evden çalışma işi ilanları çok geniş bir perspektife sahiptir. Böylelikle herkesin kendi özelliklerine ve yapabileceği işler sayesinde evde boş geçirdiği zamanları ek gelir elde edecek şekilde değerlendirebilme şansını yakalayabilmektedir.

2022 yılında İŞKUR tarafından sunulan evde iş kapsamında yayınlanan farklı özelliklerde evden çalışma ilanları bulunuyor. Bu ilanlarda genellikle evde;

  • Paketleme,
  • Katlama,
  • Davetiye zarflama,
  • El işleme,
  • Ütülüme,

Gibi kapsamlara sahip oluyor.

İŞKUR tarafından yayınlanan evden çalışma işi ilanlarında temel olarak özel bir uzmanlık, ekipman vb. hususlara gerek bulunmamaktadır. Dolayısıyla çalışma zamanı yönünden müsaitliği olan herkes İŞKUR evden çalışma işi ilanlarına başvuru gerçekleştirebiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

İŞKUR Evde Çalışmada Ne Kadar Kazanılır?

İŞKUR evde iş fırsatları kapsamında elde edebileceğiniz kazançlar doğrudan sizinle ilgilidir. Çünkü bu iş ilanlarında yapılan çalışma performansına göre kazanç elde edilebiliyor. Bu doğrultuda adet veya işlem başına ücretlendirme uygulanıyor. Dolayısıyla ne kadar çok işlem gerçekleştirilirse kazançta o doğrultuda artış göstermektedir.