Maaşını bu bankadan alanlara büyük müjde!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Ülkemizin en büyük bankası olan Ziraat Bankası, bir kamu bankası olarak her kesime sunduğu çeşitli desteklerine devam ediyor. Hazırladığı kampanyalarla bankacılık sektörünün rekabet ortamını da sürekli tetikleyen banka, maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alan kişiler için özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alan tüm kişiler için geçerli olan kampanya, ihtiyaç ve konut kredisi için düşük faiz uygulaması başlattı. Dijital Bankacılık kanalları kullanılarak kredinin online olarak bile kullanılması mümkün oluyor. Konut kredisi gibi daha ayrıntılı destekler için başvuru dijital kanallardan yapıldıktan sonra, ilgili süreç banka şubelerinden devam ediyor.

Maaşını Ziraat Bankası’ndan Alanlara Özel İhtiyaç Kredisi

Maaşınızı Ziraat Bankası’ndan alıyorsanız, bankaya bile gitmeden size özel hazırlanmış kampanyadan faydalanabilir ve İhtiyaç kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üst limiti 20.000 TL olarak belirlenmiş olan bu ihtiyaç kredisi için bankanın uyguladığı özel faiz oranı %1,63. Kredinin 36 aya kadar vade seçenekleri bulunuyor ve 20.000 TL için geri ödeme aylık 779.12 TL oluyor. Maaşını Ziraat Bankası aracılığıyla alan, Bankkart, Kredili Mevduat Hesabı ve ödeme talimatı bulunan herkes, bu avantajlardan faydalanabiliyor.

Maaşını Ziraat bankası Aracılığıyla Alanlara Özel Konut Kredisi

Ev sahibi olmak isteyen ve aylıklarını Ziraat Bankası aracılığıyla alanlar, kendilerine özel faiz oranlarıyla konut kredisi çekebiliyorlar. Aylıklarını bankadan alıyor olmaları, ilgili kredinin onay sürecinin de kısa ve kolay olmasını sağlıyor. 100.000 TL ve üzeri Konut kredisi kullanımlarında 120 ay vade seçeneği sunan banka, müşterilerine özel olarak %1.37 faiz oranı belirlemiş. Bu faiz oranı 1.000.000 TL ve üzeri konut kredisi kullanımlarında %1.41 olarak belirlenmiş.

Ziraat Müşterilerine Özel Avantajlar

Bu özel avantajlı kredilere sadece Ziraat Bankası aracılığıyla maaşlarını alan çalışanlar başvurabiliyor. Kredilere başvurmak için aynı zamanda Bankkart, Kredili Mevduat Hesabı ve ödeme talimatı hizmetlerinden de faydalanıyor olmanız gerekiyor. Ziraat bankası müşterileri için tüm bankacılık hizmetlerinde özel avantajlar hazırlıyor. İhtiyaç kredinizi şubeye gitmeden dijital bankacılık kanallarını kullanarak anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda kampanyaya başvurarak Konut Kredisi kullanmak isteyenlerde başvurularını dijital bankacılık kanallarından gerçekleştirebiliyor. Bu özel avantajlar ihtiyaçlarınızı ertelemeden çözümlemenizi hedefleyen bir destek olarak hazırlanmış.