Hayatın her alanında ortaya çıkan acil masrafları karşılamayı kara kara düşünenlere, o bankadan büyük müjde geldi. Pandemi ve yüksek enflasyon rakamlarının piyasaları sıkıştırdığı bu dönemde oluşan acil nakit ihtiyaçlarınız için TEB’ten çok avantajlı koşullara sahip ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Maaşlarını TEB’e taşıyan herkes anında 100.000 TL’ye kadar tüm acil nakit ihtiyaçları için sadece %1.88’den başlayan faiz oranlarından yararlanarak, TEB ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

TEB Maaşı Müşterilerine %1.88’den Başlayan Faizli İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) 2022’de de bahar kampanyalarında kazandırmaya devam ediyor. Farklı indirimler ve yanı sıra kişiye özel kampanyalarla ile TEB, bu baharda da tüm acil masraflarınızda size destek oluyor. TEB, maaş müşterilerine özel kampanyalarıyla onlara destek olmaya devam ediyor. Bu destek kapsamında maaşını TEB’ten alan herkes avantajlı faiz oranlarından yararlanabiliyor. Üstelik TEB ihtiyaç kredisi ile tüm ihtiyaçlar hızlı, ekonomik ve avantajlı bir şekilde sağlanır.

TEB tarafından maaş müşterilerine yönelik sunulan 2022 ihtiyaç kredisi kampanyasında, ihtiyaçlarınız için %1.88’ten başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Hayatınızın her alanında bitmek tükenmek bilmeyen tüm acil masraf ve ihtiyaçlarınız için TEB maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı.

TEB 36 Aya Varan Vadeli Cazip İhtiyaç Kredisi Kampanyası

TEB tarafından gerçekleştirilen maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyasından hemen başvuru yapılabilmektedir. Maaş ödemelerini TEB’ten alan veya kampanya tarihlerinde belirtilen aralıkta maaşını TEB’den almaya başlayanlar, düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Maaşını TEB’den alanlar için geçerli olan kredi kampanyasında 36 aya varan vade imkanı ve sadece %1.88’den başlayan faiz oranları üzerinden ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz.

TEB maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisinde 3 aydan 12 aya varan vadeyi tercih ettiğinizde %1.88, 13 ile 24 ay vadede %2.08 ve 35 ile 36 ay vadede ise %2.21 faiz oranı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Böylelikle gelir durumunuza ve birikiminize gören uygun olan TEB ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz. 10.000 TL limitli TEB maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisinde 12 ay vade seçimi yapabilirsiniz. Böylelikle %1.88 faiz oranı üzerinden sadece 950.53 TL taksit ödemesi gerçekleştirirsiniz.