Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren emekli maaşı promosyonlarına ilişkin detaylar belli oldu. Vakıfbank, 2022 yılında farkı bankadan aldığı emekli maaşını getirenlere nakit promosyon ödemesi yapıyor. Peki Vakıfbank emekli maaşı getirene ne kadar promosyon ödemesi yapıyor? Vakıfbank emekli maaşı promosyonu şartları neler? Vakıfbank emekli maaşı taşıma nasıl yapılır? İşte Vakıfbank emekli maaşı promosyon kampanyasıyla ilgili tüm merak edilenler!

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Vakıfbank’tan Emekli Maaşını Getirene Promosyon Ödemesi

Vakıfbank, daha önceki yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da farklı bankadan aldığı emekli maaşını getiren tüm emeklilere anında nakit promosyon veriyor. Kamu bankası Vakıfbank, Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) emeklisi olan tüm vatandaşlara, emekli maaşını getirmeleri durumunda nakit promosyon ödemesi gerçekleştiriyor.

Emekli maaşını farklı bir bankadan alan emekliler, kampanya döneminde emekli maaşını Vakıfbank’a taşıyarak anında yüzlerce TL promosyon ödemesi alabiliyor. Emekliler, Vakıfbank’a getirdikleri emekli maaşının tutarına göre değişen tutarlarda nakit promosyon ödemesinden yararlanabiliyor. Vakıfbank emekli maaşı promosyonu kampanyası kapsamında emekli maaşı tutarına göre alabilecekleri promosyon tutarları;

  • 1.499 TL’ye kadar olanlar 500 TL
  • 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olanlar 625 TL
  • 2.500 TL ve üzerinde olanlar 750 TL

Şeklindedir.

Vakıfbank Emekli Maaşı Promosyon Kampanyası Şartları

Emeklilerin, Vakıfbank maaş promosyonu kampanyasından yararlanabilmek için maaşını farklı bankadan alıyor olması gerekiyor. Kampanya döneminde farklı bankadan aldığı emekli maaşını Vakıfbank’a taşıyan kişiler, kampanyadan yararlanabiliyor. Emekli maaşı taşıma işlemini tamamladıktan sonra promosyon ödemesini alabilmek için 3 yıl süreyle farklı bankaya taşımayacağını taahhüt etmesi gerekiyor. Bu taahhüdü oluşturmasıyla birlikte emekliler, sadece emekli maaşını

Vakıfbank’a getirmesi sayesinde 750 TL’ye varan nakit promosyon ödemesinden yararlanabiliyor.
Emekli maaşını Vakıfbank’a taşımasından 3 yıl veya daha fazla süre geçmiş olan emekliler veya yeni emekli olanlarda kampanyadan yararlanabiliyor. Böylelikle yeni bir 3 yıl taşımama taahhüdü oluşturarak, emekli maaşına promosyon ödemesinden yararlanabiliyor.

Emekli Maaşı Vakıfbank’a Nasıl Taşınır?

Vakıfbank’ın emekli maaşı promosyon kampanyasından yararlanmak isteyen emekliler, illaki Vakıfbank şubelerine gitmek zorunda da kalmıyor. Çünkü Vakıfbank’a maaş taşıma işlemleri “Vakıfbank ATM’lerinden”, “Vakıfbank Mobil” uygulamasından da gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca emekliler e-Devlet Kapısı üzerinden de yine 7/24 emekli maaşı taşıma işlemlerini gerçekleştirebiliyor.