Türkiye’nin istihdam kurumu İŞKUR, herkesin durumuna göre en iyi iş fırsatlarından yararlanabilmesine yardımcı oluyor. 2022’de işsizliğin arttığı bir ekonomi ve piyasa durumunda dahi herkesin yeni işler bulabilmesine yardımcı olan İŞKUR, evden çalışma isteyenlere de yardımcı oluyor. İŞKUR evde iş ilanları ile herkes evden de çalışabileceği işlere başvuru yapabiliyor. Özellikle ev hanımları aile bütçesine katkı sağlamak için İŞKUR evde iş ilanlarına başvuru yapabiliyor.

İŞKUR Evde İş İlanlarına Nasıl Bakılır?

Son yıllarda pek çok üretici, işletme ve firma tarafından evde iş verme konusunda daha ağırlıklı bir eğilim bulunuyor. Kurumsal yapılarda bu şekilde dışarıya verilen işlerin hem üretim ve işlem verimliliğinin arttırıyor olması hem de daha düşük maliyetler oluşturuyor olması nedeniyle yoğun şekilde tercih edilmeye başlandığı biliniyor. Üretim alanında bu yaklaşım getirdiği en büyük avantaj ise ev hanımları için oluyor. Çünkü ekstra uzmanlık, bilgi veya teknik ekipman gerektirmeyen basit işleri içeren İŞKUR evde iş ilanları için ev hanımlarından yoğun bir ilgi bulunuyor.

Gün içerisinde evde boş zamanları bulunan ve bunları gelir elde etmek amacıyla değerlendirmek isteyenler İŞKUR evde iş ilanlarına başvuru yapabiliyor. İŞKUR evde iş ilanlarını takip etmek isteyenler, öncelikle İŞKUR’a kayıt oluyor. İŞKUR’a kayıt olabilmek için, İŞKUR’un 81 ildeki müdürlüklerinin yanı sıra “e-şube” kanalı da kullanılabiliyor. Kayıt işlemini tamamlayan kişiler İŞKUR açık iş ilanları sayfasından İŞKUR evde iş ilanları araştırması yapabiliyor.

Firmalar tarafından evde iş ilanı şeklinde bir bildirim ile ilanlar İŞKUR’da yayınlanamıyor. Ancak iş niteliği çerçevesinde bunun bir evde iş fırsatı kolayca anlaşılabiliyor. Doğrudan böyle bir kategori İŞKUR tarafından sunulmuyor olsa da açık iş ilanları arasından bu tip evde ek iş ilanlarına başvuru yapılabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

İŞKUR Evde Paketlemeye 4.000 TL Gelir

Son yıllarda herkes tarafından yoğun ilgi görmeye başlayan evde ek iş fırsatları, önemli kazanç rakamları da ile de dikkat çekiyor. Özellikle de evde sadece firma tarafından verilen ürünlerin, belirtilen kriterlere uygun şekilde paketlemesini yaparak bile ayda 4.000 TL’ye varan ek gelirler elde edebilmek mümkün oluyor. Üstelik ister haftalık veya aylık ödeme alabilir, ister de her parti tesliminde ödeme alınabiliyor.