İstihdam kurumu İŞKUR, 2022 yılında da milyonlarca işsiz için istihdam umudu olmaya devam ediyor. Üstelik İŞKUR artık mesaili çalışma fırsatlarını değil, evde iş fırsatlarını da sunuyor. İŞKUR evde iş ilanları sayesinde milyonlarca ev hanımı veya öğrenci ya da mevcut işinden fazla vakti kalan kişiler boş vakitlerini kazanca dönüştürebiliyor. Peki İŞKUR evde iş fırsatları neler? İŞKUR evde iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır? İŞKUR evde iş kazancı ne kadar?

İŞKUR Evde İş İlanları Nasıl Takip Edilir?

İŞKUR, son dönemde rağbetin hayli arttığı evde iş fırsatları konusunda da vatandaşlara önemli fırsatlar sunmaya başladı. Özellikle ev hanımları ve öğrenciler tarafından tercih edilen evde iş fırsatları, evde geçirilen boş vakitlerin kazanca dönüştürülebilmesine yardımcı oluyor. Üstelik bu iş fırsatları ekstra bilgi, eğitim ve deneyim gerektirmediği gibi aylık önemli kazanç oranlarından da yararlanılabilmesine yardımcı oluyor.

Ekstra sermaye, mesai saati sınırlaması gibi olağan işlerdeki kriterlerden bağımsız olan evde iş olanaklarında sermaye, eğitim gibi hususlara da gerek bulunmuyor. Herkes tarafından basitçe yapılabilecek işlerden oluşan evde iş fırsatları sayesinde herkes evdeki boş vakitlerini değerlendirebiliyor. Bu alandaki talebin hem iş arayanlar hem de şirketler açısından hızla artması üzerine İŞKUR evde iş ilanları yayınlamaya başladı. Bu ilanları takip edebilmek ve başvuruda bulunabilmek için İŞKUR’a kayıt olunması gerekiyor. Daha sonra İŞKUR e-şube üzerindeki açık iş ilanları sayfasından evde iş ilanları takip edilebiliyor ve başvuru yapılabiliyor. Ancak bu ilanlar genellikle evde iş ilanı olarak ibareye sahip olmasa da ilanların ihtiva ettiği detaylarla bu yönde bir iş olduğu rahatlıkla anlaşılabiliyor.

İŞKUR Evde Paketleme İşi

Günümüzde çoğu firma ve işletme, üretim bandından çıkan ürünlerin paketlenmesi için dışarıya iş vermeyi tercih ediyor. Çünkü çok daha düşük maliyetlerden ve yanı sıra daha hızlı üretim verimliliğinden yararlanabiliyor. Bu çerçevede İŞKUR evde paketleme işi ilanları Türkiye’nin her ilinde bulunuyor.

Akbank, Yapı Kredi ve Türkiye İş Bankası Evinizden Bile Çıkmadan 34.700 TL'yi Hemen Hesabınıza Yollayacak! Akbank, Yapı Kredi ve Türkiye İş Bankası Evinizden Bile Çıkmadan 34.700 TL'yi Hemen Hesabınıza Yollayacak!

Bardak, plastik ürünler ve dahi pek çok farklı ürünün firma tarafından gönderilen paketleme malzemelerine paketlenmesinden oluşan bir iş yapısı bulunuyor. Bu şekilde günlük, paket teslimi, haftalık veya aylık gibi farklı ödeme programı anlaşmaları yapılabiliyor. İŞKUR evde paketleme işi ile ayda ortalama 5.000 TL’den fazla kazanç elde edilebiliyor.