Magazin kraliçesi Seren Serengil önce Instagram'da esti gürledi sonrasında ise tarihin en büyük "R"sini yaptı!

Her Gün Kullandığımız Kıyafetleriniz Zaman İçin Yıpranıp Rengini Kaydediyorsa, Yanlış Saklıyor Olabilirsiniz! Her Gün Kullandığımız Kıyafetleriniz Zaman İçin Yıpranıp Rengini Kaydediyorsa, Yanlış Saklıyor Olabilirsiniz!

Beyaz TV'nin magazin kraliçesi Seren Serengil yine herkesin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Her fırsatta çevresindeki insanlara laf söyleyen ve bu yüzden ünlülerle mahkemelik olan güzel yorumcumuz bugün önce Instagram hesabından hakaretler savurdu sonrasında ise tüm storyleri kaldırdı! Seren Serengil'in ne yapmaya çalıştığını bizler de anlayamadık!

seren-serengil-acil-ameliyata-alindi.jpg

Yine Ortalık Karıştı!

Seren Serengil'in köpekleri Noynoy ve Tokyo'ya ne denli düşkün olduğunu bilmeyen yoktur! Gittiği her yere köpeklerini de götüren güzel yorumcumuz hatta Noynoy ve Tokyo'nun kuyruklarını renk renk boyuyor. Bugün ise Instagram'ın magazin sayfalarından biri Seren Serengil'in Noynoy'a "damga" vurduğunu iddia edince ortalık karıştı.

seren-serengil-beynime-oksijen-gitmiyor-31461.jpg

Seren Serengil Yine Fena Esti Gürledi!

seren-serengil-002.png

Köpekleri konusunda maksimum hassasiyeti gösteren Seren Serengil bu olayı öğrendikten sonra açıklama yayınlayarak tehditler savurmaktan da geri durmadı; "Cahil hep düşmanların cahil. Köpeğine dövme yaptırmış diye yazmışlar e nereden bilecek? Bu mührü seceresi hayvanlara koyuyorlar. Sen şimdi 'Secere ne?' diye de sorarsın, hiçbirinizin seceresi doğru dürüst olmadığından anlamazsınız. Bu arada iki kişinin daha ismine ulaşıldı. Şimdi savcılık iş birlikçilerinin peşinde. Daha önce çantacımdınız şimdi önüme getirteceğim sizi, Noynoy'dan bile özür dileyeceksin sen. Bak sana söz."

seren-serengil.png

Hakaretlerine hız kesmeden devam eden Seren Serengil sonrasında ne oldu ise tüm storylerini bir anda kaldırdı ve yeni hikaye paylaşarak şu açıklamayı yaptı; "Neyse mesajımı aldınız. Benim güzel ve temiz hayatım, hesabımda daha fazla kalmanıcı istemediğimden sildim. Mesajım sizeydi, siz avuç kadar zaten kimsenin iplemediği tiplrsiniz. Birbirinize söylersiniz bana dokunmayan yılan bin yaşasın ma dokunduğumuz her an maalesef hayatı rezilliklerle dolu olan sizlersiniz. Benim duruşumu bozdurup kendinize benzetmeyin beni. Benden son kere söylemesi ve uyarması. Gerisi size kalmış varoşlar!"