1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Magazin gündeminin en çok konuşulan simalarından Seren Serengil, kendisine hakaret eden kişilere acımıyor! Instagram'da fake hesaplardan kendisine hakaret eden kişileri tek tek bulduğunu ifade eden güzel yorumcu, bugün mahkemeden paylaştığı video ile tam 27 kişiye 10.000 TL'lik hakaret davası açtığını ve kazandığını açıkladı. Takipçilerinden toplam 270.000 TL kazandığını duyuran Seren Serengil, bu yaz çalışmaya gerek kalmadığını söyleyerek, kendisine hakaret eden kişileri uyardı! Aman Seren Serengil'den uzak durmak lazım!

Seren Serengil Her Daim Magazin Gündeminde!

Uzun yıllardır magazinde gündem belirleme gücüne sahip olan Seren Serengil, Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programında ortaya attığı iddialar ve yorumlarıyla herkesin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Söylemezsem Olmaz'da Bircan Bali ve kankitosu Arto ile haftaiçi her sabah dedikodu kazanını fokurdatan Seren Serengil'in seveni çok ancak sevmeyeni de bir hayli fazla!

Attığı her adımla magazin gündeminde olay olan Seren Serengil, geçtiğimiz aylarda sadece yorumculukla kalmayacağını ve yıllar sonra yeniden şarkıcılığa döneceğini açıklamıştı. Bu açıklaması havada kalmadı ve birçok farklı sahnede kendisini görmeye başladık. Yurt içi ve yurt dışında sahne almaya devam eden güzel yorumcumuz sesiyle olduğu kadar giydiği kıyafetleriyle de sosyal medyada merak uyandırdı.

Ancak daha önce de söylediğimiz gibi Seren Serengil'in sosyal medyada seveni de çok, sevmeyeni de! Seven çok seviyor, sevmeyen hiç sevmiyor! Kendisi hakkında yapılan sosyal medya yorumlarına sessiz kalan Seren Serengil, meğerse kendisine hakaret eden ve kendisi hakkında konuşan kişileri bir bir mahkemeye veriyormuş!

Seren Serengil 270.000 TL'lik Tazminat Alacak!

Bugün öğlen saatlerinde avukatıyla birlikte mahkeme salonundan videolar paylaşan güzel yorumcumuz, kendisine Instagram'da hakaret eden kişileri bulduklarını ve kişi başı 10.000 TL'lik tazminat kazandığını açıkladı. Toplamda 27 kişiden, 270.000 TL alacağını duyuran Seren Serengil, kendisine hakaret eden kişilerden aldığı parayı Arto'yla bölüşecekmiş!

ss-2

"Paranıza yazık, biz sizi buluyoruz. Fake hesap açsanız da buluyoruz" diyen Seren Serengil, mahkemeden kazandığı 270.000 TL tazminat sayesinde; "Bu yaz boyunca çalışmasam da olur" demeyi de ihmal etmedi. Aman Seren Serengil'e yorum yapmadan önce iki kere düşünmemiz gerekiyor...