Seren Serengil, bundan uzun zaman sonra verdiği bir röportajda, bekaretini annesi Nevin Serengil'e inat olsun diye kaybettiğini açıklamıştı!

Uzun yıllardır magazin camiasının en çok konuşulan isimlerinden olmayı başaran Seren Serengil, attığı her adımla, yaptığı her paylaşımla olay olmaya devam ediyor. Şimdilerde Beyaz TV'de Bircan Bali ve kankisi Arto ile birlikte Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında yorumculuk yapan Seren Serengil, bundan yılllaaar yıllaaaar önce bildiğiniz gibi döneminin en ünlü assolistleri arasında yer alıyordu. Her daim varlıklı bir aileden geldiğini dile getiren Seren Serengil'in "Ağzımla altın kaşıkla dünyaya geldim" sözleri hala kulağımızda.

ss2

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Yıllar Sonra Yeniden Gündemde!

Ancak bugün ünlü yorumcumuzun gündemde olan bir açıklamasını değil yıllaaar yıllaaaaaaar önce "Dobra Dobra" isimli magazin köşesine verdiği röportajı inceleyeceğiz. Seren Serengil her daim dürüst, dobra ve anti-metres tutumuyla karşımıza çıkıyor. Ailelerin dağılmaması gerektiğini ve zinanın suç olması gerektiğini savunan güzel yorumcumuz bundan uzun zaman sonra verdiği bir röportajda, bekaretini annesi Nevin Serengil'e inat olsun diye kaybettiğini açıklamış!

ss3

Bildiğiniz gibi Seren Serengil, her ne kadar varlıklı bir aileden geliyor olsa da hem annesinden hem babasından oldukça şikayetçi. Sık sık sosyal medyadan annesine laf çarpmayı ihmal etmeyen güzel yorumcu, bir dönem annesini engellediği için sosyal medyadan büyük bir linç yemişti! Ancak güzel yorumcunun annesiyle arasının bozuk olması çok da yeni bir konu değil. Bundan yıllar önce, Seren Serengil henüz yeni assolist olmuşken Dobra Dobra isimli bir gazete köşesiyle yaptığı röportajda, bekaretini annesine inat olarak verdiğini söylüyor.

Annesine İnat Olsun Diye Vermiş!

ss

Seren Serengil; "Bakire misin?" sorusuna, "Hayır, bakire değilim… Yıllar önce bekaretimi kaybettim… İsmini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu, 'İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?' dedi, kızdı. Oysa annem de biliyor ki, Türkiye'de pek çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce seks yapmaya başlıyor. Bende bu gecikti bile. Ama annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi. Ve bu yüzden de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam" yanıtını vermişti.