Online olarak yapılan alışverişlerin oranının sürekli olarak artması, bankaların bu alanda daha fazla pay sahibi olmak için çeşitli kampanyalar hazırlamasına neden oluyor. Türk Ekonomi Bankası Bonus kart sahipleri için, 120 TL bonus kazanabilecekleri yeni bir kampanya başlattı. Mayıs ayı içerisinde geçerli olacak olan kampanyada, online olarak aşıveriş yaparak aynı zamanda 120 TL bonus kazanma şansınız bulunuyor. Online alışveriş dünyasının önde gelen platformları, gittigidiyor.com, n11.com, hepsiburada.com, trendyol.com e-ticaret platformlarında tek seferde yapacağınız 500 Tl ve üzeri alışverişlerinizden 30 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Ödemelerinizi TEB bonus özellikli kredi kartı ile yaparak, en fazla 120 TL’ ye kadar bonus kazanma şansınız bulunuyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

TEB 120 TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyadan faydalanabilmek için, öncelikle TEB bonus özellikli kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor. 31 Mayıs 2022 tarihine kadar, trednyol.com, n11.com, hepsiburada.com ve gittigidiyor.com mobil uygulamaları ya da web platformları aracılığıyla, 500 TL ve üzeri yaptığınız her alışverişten 30 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Bu avantajdan her müşteri 4 defa toplamda 120 TL olarak yararlanabiliyor. Kampanyanın özelliklerinden yararlanabilmeniz için, CEPTETEB mobil uygulamasında bulunan kampanyalar bölümünden kampanyaya katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ayrıca bankanın siteminde kayıtlı bulunan cep telefonunuzdan, 4616’ ya INTERNETBONUS formatında bir kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Katılım gerçekleştirilmediğinde, TEB bonus özellikli kredi kartı sahibi olsanız ve diğer koşulları yerine getirseniz de, avantajdan yararlanamıyorsunuz.

TEB 120 TL Bonus Kampanyası Özellikleri

Kampanya dahilinde koşulları yerine getiren herkes 120 TL’ ye kadar bonus kazanabiliyor. 500 TL olarak tek seferde yapılan alışverişlerde, iade olması durumunda, verilen 30 TL bonus da borç olarak yansıtılıyor. Kampanyadan kazanılan bonuslar, 9 Haziran 2022 tarihinde kredi kartlarına yükleniyor. Bu bonusları en son 9 Temmuz 2022 tarihine kadar kullanmanız gerekiyor. Bu tarihe kadar kullanılmamış olan bonus geri alınıyor. Kampanyaya katılım için SMS gönderilen telefonun, mutlaka bankanın sisteminde kayıtlı olan telefon numarası olması gerekiyor. Katılım gerçekleştirilmeden önce yapılan harcamalar, koşulları karşılıyor olsa bile, kampanya avantajlarından faydalanamıyor. Bu sebeple alışveriş yapmadan önce, mutlaka kampanya katılımınızı gerçekleştirmeye dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.