Kredi kullanmak isteyenlerin karşısına çıkan yüksek faiz oranları, geri ödemelerde ciddi bir yük oluşturuyor. Aylık kredi taksit tutarlarının ve toplam geri ödeme tutarlarının yüksek olmasına neden olan kredi faiz oranlarından muafta kredi kullanılabiliyor. Akbank ile %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilir ve tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı daha uygun koşullarda karşılayabilirsiniz. Akbank’ın %0 faizli ihtiyaç kredisiyle 7.500 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınıza hemen kredi kullanabilirsiniz.

Akbank Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank, Pandemi döneminde kullanım istatistiklerinde ciddi artış yaşanan dijital bankacılık alanına özel kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalarına eklenen en yenisiyse tüm acil nakit ihtiyaçları için faizsiz ihtiyaç kredisi kullanılabilmesine yardımcı oluyor. Akbank’ın faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak, artık nakde ihtiyacınız olduğunda faiz yükünü düşünmek zorunda kalmıyorsunuz.

Akbank tarafından sunulan faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için belirli şartların sağlanması gerekiyor. Akbank faizsiz kredi ile ihtiyaçlarını karşılamak için faiz yüküyle uğraşmak zorunda da kalmıyorsunuz. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası sadece Akbank Mobil uygulamasını kullanarak Akbanklı olanlar için geçerlidir. Akbank Mobil uygulaması üzerinden şubeye gitmenize gerek olmadan Akbanklı olmak için cihazınıza indirmeniz ve “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanmanız yeterlidir. Bu özellik ile ilk defa mobil uygulamadan Akbanklı olduğunuzda, %0 faizli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Akbank %0 Faizli İhtiyaç Kredisi Koşulları

Akbank’ın %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk defa Akbanklı olunması gerekiyor. Ayrıca kampanya kapsamında %0 faizli ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için Akbanklı olduktan sonra en geç 5 gün içerisinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapılması gerekiyor. Bu süre içerisinde başvuru yapılmaması durumunda %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanma hakkı kaybedilmektedir.

Akbank’ın %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 7.500 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için %0 faizli ve 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 1.000 TL ile 7.500 TL arasındaki ihtiyaçlarınızı şubeye gitmeden %0 faizli ve 12 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz. 7.500 TL’lik kredi kullanımınızda %0 faiz olduğundan sadece 39.38 TL tutarındaki kredi tahsis ücretinin ilave edildiği 7.539.38 TL tutarında geri ödeme yaparsınız.