Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Acil nakde sıkıştığınızda, korkulu rüyalar görmek zorunda kalmıyorsunuz. Bankaların sunduğu avantajlı ihtiyaç kredileriyle tüm ihtiyaçlarınızı çok uygun koşullarda karşılayabilirsiniz. 2022 ile birlikte her geçen gün daha da pahalılaşan hayat koşullarında nakde çok fazla ihtiyaç duyabiliyoruz. İşte böyle durumlarda bankaların sundukları ihtiyaç kredileri adeta kurtarıcı oluyor. QNB Finansbank’ın 2022 Şubat ayına özel düşük faizli ihtiyaç kredisi ile de acil nakit ihtiyaçlarınıza uygun koşullarda çözüm oluşturabilirsiniz.

QNB Finansbank 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde tam36 aya varan vade imkanından faydalanabiliyorsunuz. Üstelik 36 ay vade imkanı bulunan QNB Finansbank ihtiyaç kredisinde ilk 3 ay ödeme yapmak zorunda kalmıyorsunuz .İlk 3 ay ödemesiz dönem saysinde ihtiyaçlarınıza en uygun krediyi QNB Finansbank’tan kullanabilirsiniz.

3 ay ödemesiz ve toplam 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinde tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için hızlı ve kolayca başvuru gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurularınızı QNB Finansbank web sitesinden, internet ve mobil şubesinden ya da QNB Finansbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank %1.89 Faizi İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde ilk 3 ay ödeme yapmadan toplam 36 ay vade imkanından faydalanabilirsiniz. Üstelik ihtiyaç kredisinde bankacılık sektörünün en düşük faiz oranlarından yararlanabilmeniz mümkün oluyor. Çünkü QNB Finansbank ihtiyaç kredisinde sadece %1.89 kredi faiz oranı uygulanıyor.

QNB Finansbank’tan 20.000 TL limitli bir ihtiyaç kredisi kullanımınızda ilk 3 ay ödemesiz olacak şekilde toplam 36 ay vadeden faydalanabilirsiniz. Ayrıca 20.000 TL ihtiyaç kredisinde 36 ay vade için %1.89 kredi faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarları 818.82 TL oluyor. Toplam gei ödemeniz gereken tutar ise 29.477.75 TL oluyor.

Avantajlı koşullara sahip QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisine tüm acil nakit ihtiyaçlarınız doğrultusunda hızlı ve kolay bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Hatta QNB Finansbank müşteriyseniz, dijital bankacılık kanallarından yapacağınız kredi başvurularınız onaylandığında, şubeye gitmenize gerek kalmıyor. Çünkü onaylanan QNB Finansbank ihtiyaç kredisi tutarı, otomatik olarak Vadesiz TL hesabınız aktarılarak, kullanıma hazır hale getiriliyor.